Game Booster G918 fire storm klavye alınır mı?

Bütçe
1800

beratsvus

Centipat
Daha fazla  
Hem dandik hem de gereksiz pahalı. Yarı fiyatı olsa bile alınmaz. Klavyeden beklentin ne?
İngilizce olması sıkıntı mı, illa beyaz mı, kablosuz olsun mu?
Kablosuz ekstra fiyat ekliyor genelde, beyaz klavyede güzel duruyor.
Amacım garantisi kötü olmasın, uzun gitsin/dayansın.
İngilizce klavye kullanmadım nasıl bir zorluk/ekstra ekliyor bilmiyorum.
Siyah klavyelere karşı da ekstra bir önyargım yok ama model güzel olmazsa güzel olmuyor. Bu şartlar altında öneri yapabilirsen bakar ve yorumumu yaparım sana, tabii müsaitsen.

Amazon üzerinden prime ile Akko klavyelere bakabilirsin. Ben geçenlerde 1264₺'ye Amazondan Kemove K68 aldım, gayet memnunum. Bu ikiside yurtdışından geliyor. 1-2 hafta içinde teslim ediliyor.
Türkiyeden gelsin beklemem dersen Xpg Summoner bakabilirsin(mini değil).
Bunun dışında Sosyal'de indirim köşesini takip edebilirsin. Bazen çok yüksek indirimli klavyeler olabiliyor Aliexpresste. Sosyal'de indirim kuponu paylaşılabiliyor.
Örneğin geçenlerde Blitzwolf BW-KB3 klavyesi 2700₺'den 1200₺'ye düşmüştü.

Amazon üzerinden prime ile Akko klavyelere bakabilirsin. Ben geçenlerde 1264₺'ye Amazondan Kemove K68 aldım, gayet memnunum. Bu ikiside yurtdışından geliyor. 1-2 hafta içinde teslim ediliyor.
Türkiyeden gelsin beklemem dersen Xpg Summoner bakabilirsin(mini değil).
Bunun dışında Sosyal'de indirim köşesini takip edebilirsin. Bazen çok yüksek indirimli klavyeler olabiliyor Aliexpresste. Sosyal'de indirim kuponu paylaşılabiliyor.
Örneğin geçenlerde Blitzwolf BW-KB3 klavyesi 2700₺'den 1200₺'ye düşmüştü.
Hocam bu söylediklerinden sadece k68 mantıklı geldi, gelme süresini hesaba katarsak sıkıntı olabilir benim için. Şehir değiştireceğim, 2-3 hafta kalacağım için de şimdi almak daha mantıklı geliyor. Türkiyeden gelsin, bekleyemem/beyaz klavye önerebilir misin acaba?

Geri
Yukarı