Game Booster GB-2409FF 24 vs Acer Nitro EG241YPBmiipx

prg17

Centipat
Daha fazla  

Maksimum bütçe 3000TL günlerdir araştırıyorum bu fiyata pek düzgün bulamadım. Tercihim IPS panel ama fiyatları çok yüksek. Game Booster'e kötü marka diyecekler vardır eminim. IPS olması benim için önemli. Acer VA monitörü Game Booster'in IPS monitörünü sollar derseniz ayrı tabii. Ya da bu bütçede önerebileceğiniz monitör var mı?

İkisi de alınmaz. Sıf ucuza buldunuz diye ya da IPS lazım diye çöpe para mı vereceksiniz? Sonra konu açıyorlar. Yok ölü piksel var, yok ghosting, yok şöyle böyle. Arkadaşım alınmaz diyorsak alınmaz.
Acer bile riskli. %99 ghosting olacaktır.
Ne alalım peki 3000 tlye.Ayrıca acerin başka modelini kardeşim kullanıyor 4ms va panel 144 hz kavisli hiçbir sorunu yok ghosting ya da ölü pikselde çıkmadı 1 yıldır tertemiz

Bu monitör nasıldır ?

Son düzenleme:
Ne alalım peki 3000 TL'ye. Ayrıca Acer'in başka modelini kardeşim kullanıyor 4ms VA panel 144 Hz kavisli hiçbir sorunu yok ghosting ya da ölü pikselde çıkmadı 1 yıldır tertemiz

Bu monitör nasıldır?

Ghosting olmadığına eminsen ve görüp memnun kaldıysan alma deyip seni caydıramam. Genel tecrübeme göre konuşuyorum.
Bu baktığın VA panel. Ghosting olması muhtemel.
Ben şahsen tercih etmem.

Ghosting olmadığına eminsen ve görüp memnun kaldıysan alma deyip seni caydıramam. Genel tecrübeme göre konuşuyorum.
Bu baktığın VA panel. Ghosting olması muhtemel.
Ben şahsen tercih etmem.

peki bu 2 monitörden hangisini önerirsin. Asus un bu modelinde çok fazla olumsuz yorumlar okudum o yüzden içime sinen acer in monitörü oldu

Peki bu 2 monitörden hangisini önerirsin. ASUS'un bu modelinde çok fazla olumsuz yorumlar okudum o yüzden içime sinen Acer'in monitörü oldu

İki monitörde aynı klasmanda. Ciddi bir farklılıkları yok. Acer'ın panel kalitesini biliyorum fena sayılmaz. Fakat ikisi arasında ASUS bana bir tık daha ağır basıyor. Adaptive Sync eşliğinde G-Sync uyumu veriyor. Hoş bir özellik.

İki monitörde aynı klasmanda. Ciddi bir farklılıkları yok. Acer'ın panel kalitesini biliyorum fena sayılmaz. Fakat ikisi arasında ASUS bana bir tık daha ağır basıyor. Adaptive Sync eşliğinde G-Sync uyumu veriyor. Hoş bir özellik.
teşekkür ederim

Lenovo G24-20 23.8 0.5ms 144 Hz Hdmı+display Ips Wled Gaming Monitör 66cfgac1tk Arkadaşlar bu monitörü aldım 165hz şuan gayet memnunum hiçbir problem çıkmadı şansıma tavsiye ederim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı