Game Booster GB-2416ff, LG 24MP60G veya Samsung S3 Essential alınır mı?

Çağlar Bey

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Küçük kuzenime monitör bakıyordum. 3 monitör buldum;

1.monitör: https://www.hepsiburada.com/gameboo...VVJWDBx2myQN7EAQYByABEgK6X_D_BwE&gclsrc=aw.ds

2.monitör: LG 24MP60G 24" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

3.monitör: SAMSUNG S3 Essential 24" IPS Monitör 5ms 75Hz Monitör LS24C310EAUXUF

Oynayacağı oyunlar; Valorant, FIFA, Pes, Minecraft, Forza 4 gibi oyunlar.

Arc A750 i3 12100FLI sisteme hangisi daha uygun olur?

Eğer hiçbiri diyorsanız 3000TL 3500TL'yi aşmayacak 1.el monitörler önerir misiniz? Teşekkürler.

Ben de öyle duymuştum. Sizin için sordum bu arada tepkime süresi hariç kağıt üstünde fena değil ama ghosting var mı bilmiyorum.
Yine technopat üzerinden bakmıştım çoğunluk beğenmemiş. Ama bende yeni konu açtığımda başka biri ufaktan ghosting var demişti.

Yine technopat üzerinden bakmıştım çoğunluk beğenmemiş. Ama bende yeni konu açtığımda başka biri ufaktan ghosting var demişti.
Artık monitörlerde bir sürü ayar var bir şekil ufo testlerin de azmış gibi gösteriyorlar bazen denk geliyorum. Bence işin doğrusu ghosting ile sorunu olanların uzak durması ancak tölere edecekseniz bakabilirsiniz. FPS ve rekabetçi oyunlarda VA panel hangi ayarını yaparsan yap biraz farkını belli eder, etmeyen varsa G9 serisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı