Game Booster GB-G203b kasa + PSU kullanan var mı?

Bu alınmaz Hero 5A 4060 sistemi alın.
11K bütçesi olan kişiye 20K'lık sistem önermek. Aynen kardeşim, devam.

@uıop ''performans'' olarak A750 sistem daha iyiydi ama hayırlı olsun yine de, 1080p için kötü sayılmaz 3050. PSU kötü ama idare ettirir. 11 bin liraya abuk subuk sistemler almaktan iyidir.

11K bütçesi olan kişiye 20K'lık sistem önermek. Aynen kardeşim, devam.

@uıop "performans" olarak A750 sistem daha iyiydi ama hayırlı olsun yine de, 1080p için kötü sayılmaz 3050. PSU kötü ama idare ettirir. 11 bin liraya abuk subuk sistemler almaktan iyidir.

Teşekkürler. Akım korumalı prizim var PSU'da. Bence Power Boost Everest vb markalardan daha iyi. Game Booster PSU işinde 3 yıldır var. Ne bozuldu ne patladı diye forum gördüm. 2-3 yıla duruma bağlı belki değişirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler akım korumalı prizim var PSU da bence Power Boost Everest vb markalardan daha iyi Game Booster PSU işinde 3 yıldır var ne bozuldu ne patladı diye forum gördüm 2-3 yıla duruma bağlı belki değişirim.

Birbirinin laciverti. İyi falan değil. Sıradan bir Power, sadece marka basılmış. Ucuza satılıyor. 2-3 yıl fazla süre. Birkaç ay idare edebilir ama 1 yıl geçirmezdim onunla. Yine de hayırlı olsun.

Birbirinin laciverti. İyi falan değil. Sıradan bir Power, sadece marka basılmış. Ucuza satılıyor. 2-3 yıl fazla süre. Birkaç ay idare edebilir ama 1 yıl geçirmezdim onunla. Yine de hayırlı olsun.

Sağ olun. Dediğim gibi PSU'lar eskisi gibi değil mahallemde Everest Hiper PSU kullanan arkadaşlarım var 2 yıl oldu bu rehberdede arkadaş incelemiş

Geri
Yukarı