Game Booster klavye nasıl temizlenir?

Deneyip kırmak istemiyorum. Ayrıca daha önce hiç çıkarmadım nasıl çıkaracağımı da bilmiyorum.
Yön tuşları ve fonksiyon tuşları fazla yüksek, muhtemelen çıkartılabilen bir model. Yanlarından tutun tırnaklarınızı altına geçirip yukarı çekin, zaten zorlanmadan gelirse çıkıyordur.

Amazon.com.tr Bu kitleri tercih edebilirsiniz, ben de yakın zamanda denemeyi düşünüyorum.
Hocam bu tip ürünlere gereksiz para vermek yerine birer adet badana fırçası ve makyaj fırçası (tuş araları için küçük boy) veya doğrudan makyaj fırçası seti alabilirsiniz. Muhtemelen en fazla 30-40₺ tutacaktır ve aynı işlevi görüyor 😇

Hocam bu tip ürünlere gereksiz para vermek yerine birer adet badana fırçası ve makyaj fırçası (tuş araları için küçük boy) veya doğrudan makyaj fırçası seti alabilirsiniz. Muhtemelen en fazla 30-40₺ tutacaktır ve aynı işlevi görüyor 😇
Düzen ve görünüme önem verdiğim için gün içerisinde hiçbir şeye yaramayan adım atarken harcamak zorunda kaldığım parayı en azından göz zevkim için harcıyorum.

Ben 1 numara boya fırçası kullanıyorum. Önce fırçayla yüzeydeki tozu alıyorum. Sonra fırçanın ucuna kolonya sıkıp tuşların arasını siliyorum. Son olarak da ıslak mendille silip bitiriyorum. Hatta boya fırçasını sadece aksesuarlar için değil, kasanın iç temizliği için de kullanıyorum. Herhangi bir nalburdan alabilirsin. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı