Game Booster MC120 uyumlu mikrofon tutucu

Evet uyumlu gibi duruyor ama siz en net ölçüyü alın ben de eve gidince alacağım eğer bunu alırsanız buraya olup olmadığını belirtmeyi unutmayın eğer ben alırsam yazarım buraya.
Elimde mezura yok tek metremin de kafası kopuk 4,5cm'ye de çok güvenemedim o yüzden siz alırsanız ölçüyü daha iyi olur gibi hocam maalesef imkanlar çok kısıtlı benim.

Konuyu hortlatıyorum ama hangisini satın aldınız acaba?

Hocam bir gelişme var mı uygun stand bulabildiniz mi bir de memnun musunuz mikrofondan Youtube'da pek videosu olmadığı için pek anlayamadım

Hocam bir gelişme var mı uygun stand bulabildiniz mi bir de memnun musunuz mikrofondan Youtube'da pek videosu olmadığı için pek anlayamadım
Mikrofonun ses kalitesinden memnunum, yayınlar veya video için ses kaydı almaya gayet yeterli. NVIDIA Broadcast ile birlikte kullanıyorum daha da iyi oluyor o şekil. Mikrofon kolu bulamadım maalesef bir noktada aramayı da kestim :/

Hocam bir gelişme var mı uygun stant bulabildiniz mi bir de memnun musunuz mikrofondan YouTube'da pek videosu olmadığı için pek anlayamadım.

Ben pes ettim sattım mikrofonu BM800 alacağım şimdi Discord için çok yeterli mikrofon.
Mikrofonun ses kalitesinden memnunum, yayınlar veya video için ses kaydı almaya gayet yeterli. NVIDIA Broadcast ile birlikte kullanıyorum daha da iyi oluyor o şekil. Mikrofon kolu bulamadım maalesef bir noktada aramayı da kestim :/

Yeni konular

Geri
Yukarı