Game Booster titan 240 alınır mı?

Garibo

Hectopat
Arkadaşlar i5 10400F işlemcim var. Termal macun yeni değiştirdim fakat işlemci fazla ısınıyor. God of War oynarken 90 dereceleri görüyor, üzerinde stok fan var. Game Booster titan 240 almayı düşünüyorum ama emin değilim. Onun yerine önereceğiniz bir şey var mıdır? Yaz geliyor ve sıcak konusunda problem yaşamak istemiyorum.

Kullandığım kasa darkFlash DK431 modeli. Sıvı soğutma yerine farklı bir fan alıp, kasanın içine mi eklesem? Fikirlere açığım. Kasada sadece geldiği gibi 4 tane 12 cm fan mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar i5 10400F işlemcim var. Termal macun yeni değiştirdim fakat işlemci fazla ısınıyor. God of War oynarken 90 dereceleri görüyor, üzerinde stok fan var. Game Booster titan 240 almayı düşünüyorum ama emin değilim. Onun yerine önereceğiniz bir şey var mıdır? Yaz geliyor ve sıcak konusunda problem yaşamak istemiyorum.

Kullandığım kasa darkFlash DK431 modeli. Sıvı soğutma yerine farklı bir fan alıp, kasanın içine mi eklesem? Fikirlere açığım. Kasada sadece geldiği gibi 4 tane 12 cm fan mevcut.

Kullandığınız işlemciyi 2 sene stok fanda kullandım böyle bi ısınma problemi yaşamadım. Macunla ilgili bi sıkıntı olabilir mi veya soğutucu montajı ile?

O işlemci için sıvı soğutucu çok gereksiz, çarpan kilidi kapalı stok değerlerde çalışıyor. Bahsettiğiniz firmadan da sıvı soğutucu alınmaz zaten.

Herşey sıkıntısız diyorsanız, paranızın yarısı da cebinizde kalsın.
n11
gb

Son düzenleme:
Boşta iken sorun yok ama yük bindiğinde ısınıyor. Forza da çok ısınma olmadı.

Hangi işlemci soğutucu daha iyi olur? RBG çok dert değil. Sıvı soğutmadan şu an vazgeçtim.

Boşta iken sorun yok ama yük bindiğinde ısınıyor. Forza da çok ısınma olmadı.

Hangi işlemci soğutucu daha iyi olur? RBG çok dert değil. Sıvı soğutmadan şu an vazgeçtim.

Biraz daha uzun ömürlü olsun diyorsanız bunu alın. R5 7600X'i falan soğutuyor.

Biraz daha uzun ömürlü olsun diyorsanız bunu alın. R5 7600X'i falan soğutuyor.
Nokta atışı yorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı