Game Case 8415 kasa yanında PSU geliyor mu?

VS serisinde kronik sorun var ancak, buna da dikkat edin.
Kasa: Dark X-FORCE Toplam 3 Fanlı, 1xAdreslenebilir ARGB Fan + LED Şeritli USB 3.0,Akrilik Yan Panel, Bilgisayar Kasası (DKCHXFORCE) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik
PSU: FSP FSP500-60AHBC PSU - Güç Kaynağı: Amazon.com.tr
Bütçeni 15 lira aştı ama kasanın hava akışı daha iyi oldu, PSU da açık ara fark attı. Bu fiyatta daha kaliteli PSU yok.
Bir 40 lira daha aşarsan kasan da çok daha iyi olabilir.

VS serisinde kronik sorun var ancak, buna da dikkat edin.
Artık sorunlu modelin üretimi yok diye biliyorum. 2018 üretimi olan model çıkıyor içlerinden, o da sorunsuz.

Amazon.com: CORSAIR VS Series, VS550, 550 Watt, 80+ White ...

vs serisinde kronik sorun var ancak, buna da dikkat edin.
Kasa: Dark X-FORCE Toplam 3 Fanlı, 1xAdreslenebilir ARGB Fan + LED Şeritli USB 3.0,Akrilik Yan Panel, Bilgisayar Kasası (DKCHXFORCE) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik
PSU: FSP FSP500-60AHBC PSU - Güç Kaynağı: Amazon.com.tr
Bütçeni 15 lira aştı ama kasanın hava akışı daha iyi oldu, PSU'da açık ara fark attı. Bu fiyatta daha kaliteli PSU yok.
Bir 40 lira daha aşarsan kasan da çok daha iyi olabilir.

"Ürün gayet güzel. Paketleme iyi ve hızlı kargo. Gayet iyi. Ek olarak kasanın içinde 2018 yenilenmiş olan Corsair'in vs 550 PSU'su geliyor. O da gayet kaliteli." Ürünün yorumlarında böyle bir yazı gördüm, 2018 yenilenmiş versiyonuymuş yani kronik sorunu yok.

Artık sorunlu modelin üretimi yok diye biliyorum. 2018 üretimi olan model çıkıyor içlerinden, o da sorunsuz.

Amazon.com: CORSAIR VS Series, VS550, 550 Watt, 80+ White ...
Öyleyse düşünülebilir, ama ben o fiyatta FSP varken başka markaya bakmam açıkçası.
FSP tarafından üretilen güç kaynakları, Antec, Sparkle Power International (SPI) (ABD), OCZ, SilverStone Technology, Thermaltake,Nexus ve Zalman tarafından kendi adlarıyla satılmaktadır. Başka söze gerek varmı ki. FSP alın geçin.

Geri
Yukarı