GAME+'da Oyun Deneyimim

Lockheed

Hectopat
Makaleler
19
Kısa ve özet bir biçimde deneyimimi anlatacağım. Kod dün elime geçti. (Technopat'a teşekkürler tekrardan.)
İlk başta internet test sonuçları hakkında bilgi vereyim.
İnternet değerlerim: 100 Mbps download, 5 Mbps upload.
GAME+ ağ testi ping ve kare kaybı durumu: 14 ping ve %0 kare kaybı.
Speedtest ping durumu: 7 ping.

Önemli Not: Ben 1440p bir monitörle denedim ve 1440p monitörde 1080p olduğu için bulanık gözüktü, eğer siz de bir 1440p veya üstü çözünürlüğe sahip monitör kullanıyorsanız bulanıklık hissedebilirsiniz.
1614500910614.png

1) Gecikme
Gecikme bakımından CS:GO ve Fortnite dışında gecikme hissetmedim diyebilirim. Genel olarak hikayeli oyunlarda gecikme yok denecek kadar az ve hissedilmiyor.
1614500957548.png

2) Oyunlardaki Deneyim
Cyberpunk 2077, Fortnite, CS:GO ve Tomb Raider'da test ettim. Cyberpunk'ta tüm ayarları ultra-saykoya kökleyince takılmalar şehir içinde olmaya başladı. Onun dışında Tomb Raider yağ gibi aktı. Diğerleri de aynı şekilde.
1614500975426.png

3) Açılma Süreleri Bazen Bezdirici Olabiliyor
Bir oyuna girerken yaptıklarınız: Oyuna tıkla, yükleme ekranını bekle, Steam şifreni gir, yükleme ekranında bekle, menüye ulaş ve oyuna girerkenki yükleme ekranında bekle.
Bazen bezdirici olabiliyor.
1614500993991.png

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Kısa ve özet bir biçimde yazdım.

Bilgisayarlar biraz düşük seviye sanki. Fortnite'de ultra ayarlarda 30-40 FPS civarı alıyorum. Witcher'da da kasıyor gibi hissediyorum.

Bekleme konusunda ben hesaplarımı bağladığım için direk giriş yapıyor, 10-15 saniyede açılıyor diyebilirim.

İnternetim 35-6 ve ara sıra pikselleşmeler oluyor. Onun dışında sorun yok gibi. Fortnite'de gecikme hissetmiyorum.

Bilgisayarlar biraz düşük seviye sanki. Fortnite'de ultra ayarlarda 30-40 FPS civarı alıyorum. Witcher'da da kasıyor gibi hissediyorum.

Bekleme konusunda ben hesaplarımı bağladığım için direk giriş yapıyor, 10-15 saniyede açılıyor diyebilirim.

İnternetim 35-6 ve ara sıra pikselleşmeler oluyor. Onun dışında sorun yok gibi. Fortnite'de gecikme hissetmiyorum.
Bana sorarsanız gecikme sadece GeForce Now'dan oynadıysanız hissedilmiyor. Oyunları oynadıktan sonra bir de kendi bilgisayarımdan denedim ve gecikme olduğunu anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı