Game Garaj Pollux 3AN-C04 alınır mı?

.Neo.

Kilopat
Arkadaşlar hepinize selam öncelikle. Bugünlerde bir bilgisayar almak istiyorum fakat sadece Hepsiburada'dan alabilirim. Bütçem 3500. Ben de linkteki bilgisayarı almaya karar verdim. Sizce nasıldır? En son Hepsiburada'dan Monster Abra A5 almıştım ve rezaletti. Geldiği gibi ölü piksel fark edip servise yolladım ve gelince yine vardı. Sizce yine benzer bir sorun yaşar mıyım? Galiba ekran kartı İnnoHD ve servis yok. Gamegaraj ilgilenir mi? Daha önce alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. İyi forumlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize selam öncelikle. Bugünlerde bir bilgisayar almak istiyorum fakat sadece Hepsiburada'dan alabilirim. bütçem 3500. Ben de linkteki bilgisayarı almaya karar verdim. Sizce nasıldır? En son Hepsiburada'dan Monster Abra A5 almıştım ve rezaletti. Geldiği gibi ölü piksel fark edip servise yolladım ve gelince yine vardı. Sizce yine benzer bir sorun yaşar mıyım? Galiba ekran kartı innohd ve servis yok. GameGaraj ilgilenir mi? Daha önce alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. İyi forumlar herkese.

Hazır sistem olması şart mı? Yoksa farklı sitelerden toplayıp siz kendiniz montaj yapabilir misiniz?

Hiç bu güne kadar montaj yapmadım. Yaparsam büyük ihtimal yanlış yaparım.

Ben de hiç montaj yapmamıştım, fakat internetten videolar falan izleyerek kendi sistemimi kendim kurdum hiçbir zorluğu yok aslında. YouTube'dan bir sürü sistem montaj rehberi videoları var onları izleyerek kendi sisteminizin montajını kendiniz yapabilirsiniz hem sizin için de zevkli olur.

Ben de hiç montaj yapmamıştım, fakat internetten videolar falan izleyerek kendi sistemimi kendim kurdum hiçbir zorluğu yok aslında. YouTube'dan bir sürü sistem montaj rehberi videoları var onları izleyerek kendi sisteminizin montajını kendiniz yapabilirsiniz hem sizin için de zevkli olur.
Parçaları Hepsiburadadan alsam mesela? Öneriniz varsa yollar mısınız?

Parçaları Hepsiburada'dan alsam mesela? Öneriniz varsa yollar mısınız?

Dostum şimdi İncehesap'ta alacağın RX 570 1190 TL iken Hepsiburada'da 1282 TL'ye alıyorsun, 980 TL'ye Trendyol'da Ryzen 3 3100 varken Hepsiburada'da 1099 TL'ye alıyorsun, Kingston A400 SSD'yi Trendyol'dan 229 TL'ye almak varken Hepsiburada'dan 285 TL'ye alıyorsun, Teknobiyotik'ten 506 TL'ye alacağın Dark Raider 500W kasayı Hepsiburada'dan 605 TL'ye alıyorsun. Farklı sitelerden toplamanı öneririm ki gereksiz para ödemeyin, toplamda gereksiz yere 366 TL ödüyorsunuz.

Dostum şimdi İncehesap'ta alacağın RX 570 1190 TL iken Hepsiburada'da 1282 TL'ye alıyorsun, 980 TL'ye Trendyol'da Ryzen 3 3100 varken Hepsiburada'da 1099 TL'ye alıyorsun, Kingston A400 SSD'yi Trendyol'dan 229 TL'ye almak varken Hepsiburada'dan 285 TL'ye alıyorsun, Teknobiyotik'ten 506 TL'ye alacağın Dark Raider 500W kasayı Hepsiburada'dan 605 TL'ye alıyorsun. Farklı sitelerden toplamanı öneririm ki gereksiz para ödemeyin, toplamda gereksiz yere 366 TL ödüyorsunuz.
Hocam farklı sitelerden almayı düşünmüyorum ne yazıkki. Aklımda PS4 Slim alma düşüncesi vardı. Onu alınca bilgisayardaki oyunları oynayamayacağımı düşünüyorum ama bilgisayar toplayınca da bir süre sonra eskimeye başlayacak. Kafam çok karışık, siz ne önerirsiniz ikisi arasından. Ben yatarak oyun oynamayı çok severim fakat COD serisini oynamayı çok istiyorum.

Hocam farklı sitelerden almayı düşünmüyorum ne yazık ki. Aklımda PS4 Slim alma düşüncesi vardı. Onu alınca bilgisayardaki oyunları oynayamayacağımı düşünüyorum ama bilgisayar toplayınca da bir süre sonra eskimeye başlayacak. Kafam çok karışık, siz ne önerirsiniz ikisi arasından. Ben yatarak oyun oynamayı çok severim fakat CoD serisini oynamayı çok istiyorum.

PS4 veya laptoplardan düşük bütçede pek toplayamam ben, fakat masaüstü toplayabiliyorum, bu bütçenize farklı sitelerden RX 570 ekran kartlı, Ryzen 3 3100 işlemcili, 8 GB RAM'li, B450 anakartlı ve içinde 500W güç kaynağı olan kasalı bir sistem toplayabilirsiniz, eğer Hepsiburada'dan alırsanız 366 TL fazla ödüyorsunuz, ama RX 570 ekran kartı yerine 286 TL fazla verirseniz 15-20 FPS daha fazla veren bir ekran kartı alabiliyorsunuz farklı sitelerden almayı düşünmemenizin sebebi nedir? İncehesap'ta Trendyol'da Teknobiyotik'te güvenilir siteler.

PS4 veya laptoplardan düşük bütçede pek toplayamam ben, fakat masaüstü toplayabiliyorum, bu bütçenize farklı sitelerden RX 570 ekran kartlı, Ryzen 3 3100 işlemcili, 8 GB RAM'li, B450 anakartlı ve içinde 500W güç kaynağı olan kasalı bir sistem toplayabilirsiniz, eğer Hepsiburada'dan alırsanız 366 TL fazla ödüyorsunuz, ama RX 570 ekran kartı yerine 286 TL fazla verirseniz 15-20 FPS daha fazla veren bir ekran kartı alabiliyorsunuz farklı sitelerden almayı düşünmemenizin sebebi nedir? İncehesap'ta Trendyol'da Teknobiyotik'te güvenilir siteler.
Birden fazla siteden alınca eğer birden fazla üründe sıkıntı çıkarsa uğraşmak zor olur diye düşünüyorum. Elektronik şans işi diyorlar bilmiyorum, doğru mudur fakat şans işiyse ben hiç şanslı değilim. Tabi sadece şanssızım diye farklı sitelerden almıyorum. Üstte belirttiğim gibi bir düşüncem var. Ps4 Slim bundle almaya karar verdim hocam. Tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı