GAME+ GeForce NOW ücretsiz versiyonu sıraya bile sokmuyor

A F K

Hectopat
Merhaba fiyatların çok pahalı olmasıyla sıraya bekleyeyim 1 saat oyunumu oynayayım daha iyi dedim ama sıraya bile sokmuyor kapasite dolu diyor nasıl sıraya gireceğim ya da bu sorun neden var?

1628885740518.png

Öncelikle şunu yapacaksın NVIDIA normal hesapla bağlanıp eu 3'e bağlan saniyesinde oyundasın.

Merhaba fiyatların çok pahalı olmasıyla sıraya bekleyeyim 1 saat oyunumu oynayayım daha iyi dedim ama sıraya bile sokmuyor kapasite dolu diyor nasıl sıraya gireceğim ya da bu sorun neden var?

Eki Görüntüle 1137236
Avrupa sunucularına olan erişimi iptal etmeleri saçma oldu eskiden hiç sıra beklemeden hemen girip istediğim kadar oynardım. Şimdi 170 kişi oluyor o yüzden soğudum GFN'den. Bu aralar çok dolu ondandır sizin sorununuz.
Öncelikle şunu yapacaksın NVIDIA normal hesapla bağlanıp eu 3'e bağlan saniyesinde oyundasın.
Artık erişim yok Avrupa sunucularına.

Önceden EU sunucularında sıra beklemeden oynayabiliyorduk. Şimdi o da gitti elimizden 😟.

Avrupa sunucularına olan erişimi iptal etmeleri saçma oldu eskiden hiç sıra beklemeden hemen girip istediğim kadar oynardım. Şimdi 170 kişi oluyor o yüzden soğudum GFN'den. Bu aralar çok dolu ondandır sizin sorununuz.

Artık erişim yok Avrupa sunucularına.

Reis VPN diye bir şey var ABD üzerinden bağlanın ilk hesabı tanıtınca sonrasında sorun çıkmıyor :)

ben sorunsuz bağlanıyordum hiç beklemeden. Şu an Premium hesap var arkadaşın onu kullanıyorum süresi bitince bende normal kullanıma geri döneceğim.

Geri
Yukarı