Game of Thrones Resmi Fragmanı Yayınlandı

Herkese merhaba arkadaşlar,

Beklerken topluca kanser olduğumuz son sezonun ilk resmi fragmanı yayınlandı. Yüzeysel gibi görünse de Game of Thrones fragmanları genelde mesaj verici oluyor.

Donan kurt Stark'ların öleceğini anlatıyor olabilir. Donan ejderha umarım Targeryan'ların öleceğini değil de kaybedilen ejderha Viserion'u temsil ediyordur umarım. Fakat alevler içindeki aslan biraz farklı oldu. Lannister'larda ateş ile ilgili bir sembol yoktu çünkü. Acaba kuzeyden Targeryan'ların Kral'ın Şehri'ne geri çekilip tekrar mı ittifak kuracaklarını temsil ediyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İddaa ediyorum ben oraya "Teaser" yazsaydım moderatörün biri onu fragman diye çevirip açacaktı konuyu:) Yalnız fragmanla ilgili bir tane bile mesaj gelmeyip başlıkla ilgili bu kadar mesaj gelmesi... değişik.
Bu konuları kim birleştirdi? Ne alakası var bu konunun bu konuyla ya? Nasıl yapıyorsunuz bunu anlam verebilmiş değilim cidden. @steadyflow @steadyflow @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı