Xbox Game Pass abonelik parası çekilmesine rağmen ödeme alınmamış görünüyor

CarteLTR

Centipat
Daha fazla  
Bugün banka hesabımdan Xbox Game Pass parası alınmış. Giriyorum Xbox Game Pass'e en son ödemeniz alınmadı diyor ama para çekildi. Ben ne yapmalıyım?

resim_2024-04-12_152644868.png

Paranız yokken karta para atar atmaz tak diye çekiyor Xbox. Düşmesi biraz sürüyor 2 gün içerisinde düşer.

Yine de bilgi almak istiyorsanız desteğe yazın.

Bende yaşamıştım 2 kez ona dayanarak söylüyorum merak etmeyin.

Sağ olun desteğe yazdım beklerim artık.

Yazıp beklemenize gerek yok canlı sohbetle iletişim kurabiliyorsunuz üst düzey bir müşteri temsilcisiyle linkide bir yere kaydedersiniz ileride kullanırsınız sorun olduğunda ben öyle yapıyorum

Canlı sohbet linkini kaydetmek için Canlı desteğe bağlanın istiyorsanız. Destek kısmından oyuncu topluluklarına git oradan bir oyuncuya bağlan ve ondan sizi müşteri temsilcisi sohbetine aktarmasını iste sana link atacak oradan canlı sohbete geç Türkçe şekilde konuşabiliyorsun. Unutma verdiği linki notlara kaydet sorun oldukça oradan girersin ben paylaşamıyorum çünkü linkte A ve Q var (bitişik) sistem küfür algılıyor.

Canlı sohbet linkini kaydetmek için canlı desteğe bağlanın istiyorsanız. Destek kısmından oyuncu topluluklarına git oradan bir oyuncuya bağlan ve ondan sizi müşteri temsilcisi sohbetine aktarmasını iste sana link atacak oradan canlı sohbete geç Türkçe şekilde konuşabiliyorsun. Unutma verdiği linki notlara kaydet sorun oldukça oradan girersin ben paylaşamıyorum çünkü linkte A ve Q var (bitişik) sistem küfür algılıyor.

Halloldu sorun hocam yine de sağ olun.

Geri
Yukarı