Xbox Game Pass para çekilmesine rağmen abonelik gelmedi

Google çeviri yalan hatası yapıyor ama oto çeviriyor bak Google çeviri örnek yapar mısın bana?
Hata yok gibi.

4FA0265B-8A95-450E-92D6-3E7E4A250668.png

Dostum okuduğum kadarıyla İngilizcen dışında Türkçen de yok. İngilizce neyse de Türkçeyi kesin öğrenmen gerek. Game Pass'ın hesabına geçmesi biraz zaman alıyor olabilir. En fazla bir gün bekleyip destekle iletişime geç.
Tamam ertesi güne sonra ki bakalım
Öncelikle sakin olmalısın. Çünkü derdini anlatamıyorsun bizleri zor durumda bırakıyorsun.
Yapacak birşey yok.
Aboneliğin gelmediğine emin misin? Bilgisayarına XBOX Game Pass uygulamasını yükleyip, aboneliği yaptığın hesaba giriş yaptın mı?
Belki farklı bir e-postaya abonelik takmışsındır, maillerini kontrol et.
Hayır hiç. epostam aynisi yan kendimi girmiştim
Game Pass alınca Xbox’a düşmesi biraz sürüyor.
Ne zaman?
Forza Horizon 5 daha gelmedi. Ön yükleme aşamasında şu anda. Ön yükleme yapamıyor musun ?
Evet ön yükleme yapmadim ama yine indirmeye başlayacağım.
Siz biraz bekledikten sonra Xbox uygulaması üzerinden kontrol edin Game Pass’iniz elbet gelir bende de aldığımda geç gelmişti.
Baktim su an açık

Evet sadece Microsoft Flight Simulator 2020, Forza horizon 5 ve GTA The Trilogy – The Definitive Edition bunların indirmeyi yapmadım
Dostum Forza Horizon 5'i henüz kimse indiremiyor, oyunlar orda gözükür ama indiremezsin. Normal bir şey yani, diğer oyunlar iniyorsa sorun yok hesabında.

Kısaca Xbox Game Pass'in aktif, 8 Kasım günü indirebilirsin Forza 5'i.

Dostum Forza Horizon 5'i henüz kimse indiremiyor, oyunlar orda gözükür ama indiremezsin. Normal bir şey yani, diğer oyunlar iniyorsa sorun yok hesabında.

Kısaca Xbox Game Pass'in aktif, 8 Kasım günü indirebilirsin Forza 5'i.
Biliyorum game pass sorunu çözümü yapip işini bitir. Benim fotolarimi attim bunu sayfaya bakabilirsin

Geri
Yukarı