Xbox Game Pass alınır mı?

Korsanda dijital bir kopyayı kullanıyorsun, potansiyel bir müşteri kaybediyor adamlar sadece.

Ama bu ayrı bir konu, başkasının ödediği bir şey. Başkasının cebinden çıkan bir şeyi utanmadan 1 dolara alıp kullanmak istemem.

Bir de ekonomiyi de bahane etmeyin buna da yahu. Çalışmıyor musun arkadaşım? 160 TL aylık veremiyorsan vay haline senin.

Kim bilir kimin hesabını çalıp paylaşıyor adam, hala konuşuyorsunuz burada.
Bana sorarsan, kazancım gayet iyi. Ama açıkları kullanmayı severim, fazla para harcamayı sevmem.

@xblast16 yazdığın bütün şeyleri okudum da ne uydurmuşsun arkadaş. Öyle dediğin gibi bu satın aldığın Game Pass'li hesaptan oyunu indirip de sonra kendi Game Pass'siz hesabına geçince oyuna falan girme gibi bir olay yok, Xbox her oyuna girerken hangi hesaba bağlı diye kontrol ediyor ve kendi hesabında Game Pass olmadığından kendi hesabından giriş yapmana izin vermez anca gidip bu aldığın 1 dolarlık hesapla oynayabilirsin hep ama sorun da burada başlıyor zaten çünkü böyle hesapların maksimum 3-5 gün süresi var ondan sonra patlıyolar direkt. Şifreleri değişiyor mailler gidiyor sen de ortada 1 doların yanmış şekilde kalıyorsun. Böyle abidik gubidik şeylerle uğraşmak yerine adam gibi ya crack indirin ya da gidin parasını verin gidip de keriz silkeleyen sitelere 1 dolar bile olsa paranızı yedirmeyin.

Yahu crack korsan oynasak suç, yasal hesabı birinden satın alsak da suç... Buna bu kişi nasıl karar veriyor onu da anlamış değilim. Sen git paşa paşa her ay öde 159 lira. Bize karışma.

Bu ulkede her zaman korsan oynandi oyun fark etmeden bir şeyde denmedi normaldi, oyun fiyatlari pahalliydi bilgisayarlarda pahalliydi, fakat yil oldu 2024 oyun oynayan cogu kisinin bir geliri var olmayanlarda cogunlukla kucuk yastaki kisiler. ben korsan oyuna karsi degilim hadi paran yoktur korsan indirmissindir baska zaman kendi paranla alip oyuna katki saglarsin ama anladigim kadariyla sizin paranizda var. neden bu kadar ugrasiyosunuz? Hadi 1998'lusunuz geliriniz yok mu? 210 TL vermek cokmu zor olabiliyor? Cok saçma isler yapiyosunuz cogunuz da 18 yas ustu kisilersiniz gereksiz gercekten.

Ustte yazdigim şey butun konuyu acikliyor zaten :) Türkiye'de korsanin yaygin oldugunu biliyoruzda calinti hesabi alip bir de marifet olarak kullanmak ayri bir kafa ya.
Hocam korsan olayı ekonomi kötüleşmeden öncede vardı ve hep olacak.

@xblast16 yazdığın bütün şeyleri okudum da ne uydurmuşsun arkadaş. Öyle dediğin gibi bu satın aldığın Game Pass'li hesaptan oyunu indirip de sonra kendi Game Pass'siz hesabına geçince oyuna falan girme gibi bir olay yok, Xbox her oyuna girerken hangi hesaba bağlı diye kontrol ediyor ve kendi hesabında Game Pass olmadığından kendi hesabından giriş yapmana izin vermez anca gidip bu aldığın 1 dolarlık hesapla oynayabilirsin hep ama sorun da burada başlıyor zaten çünkü böyle hesapların maksimum 3-5 gün süresi var ondan sonra patlıyolar direkt. Şifreleri değişiyor mailler gidiyor sen de ortada 1 doların yanmış şekilde kalıyorsun. Böyle abidik gubidik şeylerle uğraşmak yerine adam gibi ya crack indirin ya da gidin parasını verin gidip de keriz silkeleyen sitelere 1 dolar bile olsa paranızı yedirmeyin.
Saçma sapan bilgini kendine sakla. Oyunları kendi üyeliğine oynuyorsun. Şifre de değişmiyor.

Benim sinirlendiğim konu korsan oyun oynayanlara çok ön yargılı olunması 😀.

Olay korsan oyun oynamak değil ben crack'e karşı olan biri değilim kendim de kullanıyorum burda olay crack indirmek veya parasını verip almak yerine rastgele dolandırıcı bir adamdan 1 dolara çalıntı hesap satın almak. Bunla uğraşmak yerine dediğin gibi git crack indir oyna hani ne diye başka bir adamı zengin ediyorsun ?

Benim korsan oyunculara on yargim yok siz bunu marefetmis gibi kullanmayin onu diyorum. Sizin yaptiginiz korsan oyunculuklada alakasi yok paranizda var parada veriyosunuz alinca ama milletin hesabinda oynuyorsunuz ve calinti olmadigini saniyorsunuz ustelik hava atiyosunuz ve normal parayla almak isteyenlere yok alma yok sunu al diyosunuz orasi saçma.

Geri
Yukarı