Game Pass almak mantıklı mı?

Şöyle diyebiliriz: Bir aylığı 30 TL ve 30 TL vererek kütüphanesinde bulunan oyunları bir ay boyunca bedava oynayabiliyorsun. Bazı oyunlar aşırı pahalı ve o oyunlara o kadar para vermekten ziyade Game Pass'tan oynayabilirsin. Örneğin Atomic Heart 500-600 TL civarında bir oyun ve Game Pass kütüphanesinde bulunuyor, bu oyuna bu kadar para vermekten ziyade bir aylığına 30 TL vererek oynayabilirsin ve tek bu oyundan ziyade kütüphanede bulunan tüm oyunları deneyip oynayabilirsin. Fiyatına da muhtemelen zam gelecek, zam gelmez dediğimiz Amazon Prime'a da zam geldi. Game Pass'in çok uzun süre dayanacağını sanmıyorum. Bu sebepten dolayı imkan varken alın ve oynayın.

HDD içine kurdum, fakat ondan olduğunu sanmam. Steam sürümü de HDD içinde ve hızlı açılıyor.

Ben HDD'ye kurduğum zaman 15 dakika sürüyordu SSD de 1 dakika.

LoL de çok fazla smurf hesaba sahibim ve sırf LoL için tüm karakterleri açtığından dolayı bile Gamepass kullanıyorum. Diğer oyunlar da cabası, en son Doom eternalı oynayıp bitirdim ve Atomic Heartin de sonlarına yakınım. Sırada Wu long var. Kısacası her türlü alınır.

LoL de çok fazla smurf hesaba sahibim ve sırf LoL için tüm karakterleri açtığından dolayı bile Game Pass kullanıyorum. Diğer oyunlar da cabası, en son Doom Eternal'ı oynayıp bitirdim ve Atomic Heart'in de sonlarına yakınım. Sırada Wu long var. Kısacası her türlü alınır.

Hocam Elden Ring, Marvel Guardians of the Galaxy, Marvel Spider-Man, Resident Evil Village bu oyunlar var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı