Game Pass almak mantıklı mı?

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Şu an elimde gerçekten eski ama işte GTA 5 falan oynayabilecek bir sistemim var. Yani Game Pass'te benim sistemime uygun oyun var mıdır, yoksa hepsi tripleA yüksek oyunlar mı?

Hayır her seviyeden oyunlar var, ama sizin zevkinize uyar mı bilemiyorum. Dilerseniz abonelik başlatıp bir ay deneyin, eğer beğenirseniz devam edersiniz beğenmezseniz de yenileme tarihinden bir iki gün önce iptal edersiniz. Tabi AAA olup önceki senelerde çıkmış belki de sisteminizin ortalama seviyede oynatabileceği oyunlar da olabilir.

Şu an elimde gerçekten eski ama işte GTA 5 falan oynayabilecek bir sistemim var. Yani Game Pass'te benim sistemime uygun oyun var mıdır, yoksa hepsi tripleA yüksek oyunlar mı?
Gamepass'da AAA oyun bulmak zor, illa sisteminize uygun bir oyun vardır bakabilirsiniz. Başlığa gelirseniz mantıklı. Bu arada sisteminiz nedir?

Şu an elimde gerçekten eski ama işte GTA 5 falan oynayabilecek bir sistemim var. Yani Game Pass'te benim sistemime uygun oyun var mıdır, yoksa hepsi triplea yüksek oyunlar mı?

Game Pass'te sistem istemeyen oynaması keyifli olan oyunlar var. Hikayesi sağlam oyunlar da var. Yani kesinlikle değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı