Çözüldü Game Pass EA Play'e Bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halseysdsa

Picopat
Daha fazla  
Gördüğünüz gibi altta EA Play aboneliği aldıgım Xbox hesabıma bağlı fakat hala oyunu satın alma seçeneği çıkıyor. Bu oyunu oynamayı çok istiyorum ama böyle bir imkan varken 1000 TL verirsem üzülürüm.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Xbox uygulamasından girip oyunu indirmek için "EA Appi aç" butonuna tıklayıp indirmeyi denediniz mi? Bundan önce EA uygulamasını tamamen kapatmayı unutmayın.

Orada da Game Pass ile oynayın yazmakta yükle seçeneği çıkmıyor.

Xbox'ı aradım bugün. Xbox üzerinden alınan EA Play sadece konsollar için geçerli olduğunu söyledi. Ve aradan 1 gün geçtiği için fiyatın %95'ini iade etti. Alacaksanız Xbox Game Pass almalısınız ya da EA'nin kendi sitesinden EA Play almalısınız maalesef.
XBOX uygulamasından girip oyunu indirmek için "EA Appi aç" butonuna tıklayıp indirmeyi denediniz mi? Bundan önce EA uygulamasını tamamen kapatmayı unutmayın.

Xbox uygulamasından girip oyunu indirmek için "EA Appi aç" butonuna tıklayıp indirmeyi denediniz mi? Bundan önce EA uygulamasını tamamen kapatmayı unutmayın.

Orada da Game Pass ile oynayın yazmakta yükle seçeneği çıkmıyor.

Xbox'ı aradım bugün. Xbox üzerinden alınan EA Play sadece konsollar için geçerli olduğunu söyledi. Ve aradan 1 gün geçtiği için fiyatın %95'ini iade etti. Alacaksanız Xbox Game Pass almalısınız ya da EA'nin kendi sitesinden EA Play almalısınız maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı