Çözüldü Xbox Game Pass hesabımı EA Play'e bağlayamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Kendi hesabımla denedim Game Pass hesabımı bağlamıyor. Yeni hesap açtım Game Pass'i bağladım oyunu indire basıyorum EA Play'de satın alma menüsüne gönderip indirmeyi iptal ediyor. Direkt olarak Game Pass ile hesap açayım diyorum onda da Google hata veriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sadece FIFA indirmeye çalışıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    23,7 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Google'dan deneyin bağlamayı.

Denedim resimdeki hatayı veriyor.

Varsayılan tarayıcını değiştirip EA Play'de Game Pass hesabın ile hesap aç.

Edge'de denedim orada da aynı hatayı veriyor.

Uzun uğraş sonucu çözdüm sorunu. Xbox hesabım ve Microsoft Store hesabım farklıymış o yüzden hata veriyormuş iki hesabı da aynı yapınca sorunum çözüldü.
Kendi hesabımla denedim Game Pass hesabımı bağlamıyor. Yeni hesap açtım Game Pass'i bağladım oyunu indire basıyorum EA Play'de satın alma menüsüne gönderip indirmeyi iptal ediyor. Direkt olarak Game Pass ile hesap açayım diyorum onda da Google hata veriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sadece FIFA indirmeye çalışıyorum.

Denedim resimdeki hatayı veriyor.

Varsayılan tarayıcını değiştirip EA Play'de Game Pass hesabın ile hesap aç.

Edge'de denedim orada da aynı hatayı veriyor.

Uzun uğraş sonucu çözdüm sorunu. Xbox hesabım ve Microsoft Store hesabım farklıymış o yüzden hata veriyormuş iki hesabı da aynı yapınca sorunum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı