Xbox Game Pass Forza Horizon 4 silinmesine rağmen diskte yer kaplıyor

Beratyks

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, geçenlerde Forza Horizon 4 indirmeye başlamııştm ve indirme sırasında iptal etmiştim. Ve diskteki kapladığı alan gitmemişti. Çözümü ne olabilir?
Xbox Game Pass.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, geçenlerde Forza Horizon 4 indirmeye başlamııştm ve indirme sırasında iptal etmiştim. Ve diskteki kapladığı alan gitmemişti. Çözümü ne olabilir?
Xbox Game Pass.

Reis diskin içinden bulup silebilirsin.

Xbox Game Pass.

Explorer++'ı yönetici olarak çalıştırıp C:\Program Files\WindowsApps klasörüne erişin. Orda Forza Horizon 4 ismi tarzında bir klasör bulacaksınız. Silin. Sonra C:\Users\{USERNAME}\AppData\Local\Packages kısmından silin.

Hiçbir şey anlamadım.

Hocam siz kaç yaşındaydınız? Neyse hocam. Boşverin. Daha fazla sizinle uğraşamayacağım. Yeni olduğunuz belli. Explorer++'ı yönetici olarak çalıştırıp C:\Program Files\WindowsApps klasörüne erişin. Orda Forza Horizon 4 ismi tarzında bir klasör bulacaksınız. Silin. Sonra C:\Users\{USERNAME}\AppData\Local\Packages kısmından silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı