Game Pass GFN'ye geliyor

Bilemicem artık kendim İstanbul'da 100 Mbps ile çok rahat oynayabiliyorum. Lokasyona göre mi fark ediyor tam anlayamadım.
Değişmiyor. Türkiye'de 1060 ve 2080 olmak üzere 2 sistem var GFN'de. Yoğunluğa göre ve oyuna göre ekran kartlı sistem veriyor.

1060 mı? Vay be. En azından 1660S falan vermeli bence.
Türkiye de 2 tür sistem var Yurt dışında 4000 serisi kartlara geçildi ek ücretli olsa da. Türkiye de sömürüyorlar.

Onlar iş görmez, GFN şu an için en iyisi ve birkaç senede değişmeyecek.
Ama işte bazı güzel oyunlar yok, özelikle Rockstar oyunları.
Rockstar hiç bir şekilde oyunlarını GFN'ye vermiyor. Zamanında RDR 2 vardı özellikle kaldırdılar.

İş görmez demek ayıp olur bu arada Batman Arkham Knight ve RDR2'yi oradan oynuyorum bazen Elden Ring de giriyorum arada sırada çamurlaşıyor ama idare eder.
Boosteroid hem biraz pahalı hem de TR'de sunucuları olamdığından aşırı pingli.

Boosteroid hem biraz pahalı hem de TR'de sunucuları olamdığından aşırı pingli.
Evet gfnye göre pahalı ama şuan steelseries koduyla 150 tlye alınabiliyodu ben de aldım güzel oynanıyor. Hız değerlerim de şöyle merak ediyosanız pingim olmuyor.

1692713558622.png

Evet gfnye göre pahalı ama şuan steelseries koduyla 150 tlye alınabiliyodu ben de aldım güzel oynanıyor. Hız değerlerim de şöyle merak ediyosanız pingim olmuyor.

Eki Görüntüle 1912873
20 ping bu tür sistemler için az da olsa fazla :D ben Geforce NOW'da 5 ping alırken rahatsız edebiliyordu bazı durumlarda :D Boostroidde 50 ping alıyorum ben :D

Geri
Yukarı