Game Pass GeForce NOW'a bugün mü geliyor?

Cazy000

Centipat
Daha fazla  
Dün bir yayıncı yakın zaman da Game Pass GeForce NOW ile iş birliği yapacak demişti biraz önce haberlere baktım bugün geliyor diyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum sormak istedim bugün mü geliyor? Game Pass GeForce NOW'a ona göre Game Pass alacağım.

Dün bir yayıncı yakın zaman da Game Pass GeForce NOW ile iş birliği yapacak demişti biraz önce haberlere baktım bugün geliyor diyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum sormak istedim bugün mü geliyor? Game Pass GeForce NOW'a ona göre Game Pass alacağım.

İnşallah diyelim ben de merakla bekliyorum bakalım tüm oyunlar oynanabilecek mi GFN üzerinde.

Xbox tarafının eli gün geçtikçe güçlenmeye devam ediyor dün discord bugün de GeForce NOW konuşuluyor. Bakma bu saçma emoji atıp 20 Fps oyun oynamaya çalışan tiplere. Yakında biraz daha üzülecekler : )

Xbox tarafının eli gün geçtikçe güçlenmeye devam ediyor dün Discord bugün de GeForce NOW konuşuluyor. Bakma bu saçma emoji atıp 20 FPS oyun oynamaya çalışan tiplere. Yakında biraz daha üzülecekler: )

Hayır, ağlamıyorum. Gözüme sadece biraz Redfall kaçtı.

Fanboyluklar saçma. Hangi taraf size hitap ediyorsa onu alın. Şahsen ikisi de bana hitap ettiğinden ikisinin arası olan PC'yi tercih ediyorum.

Hayır, ağlamıyorum. Gözüme sadece biraz Redfall kaçtı.

Fanboyluklar saçma. Hangi taraf size hitap ediyorsa onu alın. Şahsen ikisi de bana hitap ettiğinden ikisinin arası olan PC'yi tercih ediyorum.
Redfall'da olay oyunun kendisindeydi zaten bence de fanboyluk manasız zaten fanboy olmayan biri açıkça Xbox'un bu sefer açıkça üstün geldiğini görebilir. Not: Ama Elbetteki PC her halükarda ikisinden de kaliteli.

Geri
Yukarı