Çözüldü Game Pass iade alınmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zirkenz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX570 İşlemci: i310105f Ram: 2x8 3000Mhz Anakart: MSI H410m-b
Merhabalar, Game Pass üyeliğimi iptal etmeye çalıştığımda bana "Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiniz için zaten ödeme yaptınız. Süresi 20.03.2022 tarihinde otomatik olarak dolacak." yazısı çıkıyor. Daha önceki makalelere baktığımda açıkçası pek bir şey anlamadım. Yardım edebilir misiniz?

Merhabalar, Game Pass üyeliğimi iptal etmeye çalıştığımda bana "Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiniz için zaten ödeme yaptınız. Süresi 20.03.2022 tarihinde otomatik olarak dolacak." yazısı çıkıyor. Daha önceki makalelere baktığımda açıkçası pek bir şey anlamadım. Yardım edebilir misiniz?
şu adımları denedinizmi;
  1. Hesabınızdaki Hizmetler ve abonelikler sayfasına gidin.
  2. İptal etmek istediğiniz aboneliğin yanındaki Yönet’i seçin.
  3. Aboneliği iptal et veya Yinelenen faturalamayı kapat’ı seçin.
    • Aboneliği iptal et’i seçerseniz ve para iadesi alma hakkınız bulunuyorsa size iki seçenek sunulur: Ücretlendirme (bir sonraki yenileme tarihinde) ve Hemen iptal et ve para iadesi al.
    • Aboneliği iptal et’i seçerseniz fakat para iadesi alma hakkınız bulunmuyorsa Yinelenen faturalamayı kapat’ı seçmeniz istenir ve bir para iadesi seçeneği görmezsiniz. Yinelenen faturalamanın kapatılmasıyla bir sonraki ücretin tahsil edilmesi önlenir.

Evet, zaten dediğim hata ile bu adımları denediğimde karşılaştım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı