Xbox Game Pass iadesi nasıl yapılır?

Xanteus

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bundan 5-6 ay önce Xbox Game Pass almıştım (5-6 aylık almıştım). Aldıktan sonra otomatik ödemeyi kapatmıştım ama tekrar aktif olmuş sanırım. 6 gün önce kartımdan 210TL çekti 1 aylık için :D

Ben bunu gördüğüm an iade ettim, iade işlemi gerçekleşti diye mail geldi ama ortada para yok kaç gündür. Ulaşabileceğim bir mail veya bilet sistemi yok mu bu Xbox'ın? Kendi sitelerinde saçma sapan bir arayüz var bir türlü temsilciye ulaşamadım ya yapay zeka ya da telefon numarası var. Aramadan işimi çözmek istiyorum yoksa arayacağım mecbur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siz üyeliği iptal ederken para iadesini seçtiğinize emin misiniz?

Hocam bunun aynısını bende yaşadım, Amazon Prime almıştım, üyeliği iptal ederken para iadesini de işaretlemiştim. Lakin şu an ne Amazon Prime var ne de para.

Hocam böyle bir durumu ilk defa duyuyorum. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmediniz mi?

Hocam bunun aynısını bende yaşadım, Amazon Prime almıştım, üyeliği iptal ederken para iadesini de işaretlemiştim. Lakin şuan ne Amazon Prime var ne de para.
Evet aynı durumdan müzdaribim hocam. Para iadesini seçmene rağmen ne para var ortada ne de gamepassi kullanabiliyorum.
@MRainb0w evet seçtim hocam eminim mail geldi hatta dediğim gibi.

Evet aynı durumdan müzdaribim hocam. Para iadesini seçmene rağmen ne para var ortada ne de gamepassi kullanabiliyorum.
@MRainb0w evet seçtim hocam eminim mail geldi hatta dediğim gibi.
Hocam sanırım bunun için burada bir çözüm bulamazsınız. Tek çareniz arayıp konuşmak ve onlara ulaşım sağlamak.

Hocam sanırım bunun için burada bir çözüm bulamazsınız. Tek çareniz arayıp konuşmak ve onlara ulaşım sağlamak.
İşte konu açmamdaki amaç bilet gibi bir sistem var mı veya mail ile ulaşma şansım var mı onu öğrenmek yoksa arayacağım.

Geri
Yukarı