Xbox Game Pass nasıl paylaşılır?

Faruk_T

Femtopat
Daha fazla  
3 arkdaş toplanıp Xbox Game Pass almayı düşünüyoruz PC'ye. Bu nasıl kullanılır? Steam gibi birçok kişi nasıl kullanabilir Xbox Game? (Birazcık iyi anlatabilirseniz çok iyi olur çünkü birkaç yazı okudum bu konu hakkında ve hiçbir şey anlamadım).

Son düzenleyen: Moderatör:
3 arkdaş toplanıp Xbox Game Pass almayı düşünüyoruz PC'ye. Bu nasıl kullanılır? Steam gibi birçok kişi nasıl kullanabilir Xbox Game? (Birazcık iyi anlatabilirseniz çok iyi olur çünkü birkaç yazı okudum bu konu hakkında ve hiçbir şey anlamadım).
Kullanamaz, üçünüz de ayrı ayrı 160 lira ödersiniz ayrı hesaplardan kullanırsınız.

Aynı hesabı kullanmak için Game Pass aldığınız Xbox hesabının şifresini e-postasını verirseniz birbirinize öyle kullanabilirsiniz. Steam'deki aile paylaşımı gibi bir olayı yok Game Pass'in.

Eğer EA Play ve Minecraft ile uğraşmayacaksanız (EA Play ortak EA hesabından olabilir de zorluk çekersiniz. Hesapta birden çok kişi olunca atıyor ve önce biriniz girip offline olacak, sonra diğeriniz ve sonra diğeriniz aynısını yapacak. Biraz uğraştırıcı.) Game Pass'i bir hesaba alın, Microsoft Store'a Game Pass'i aldığınız hesabı girin ama Xbox App'e kendi Microsoft hesabınızı girin. Bu şekilde paylaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı