Xbox Game Pass paylaşılır mı?

xXenom

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bildiğiniz üzere Xbox Game Pass ilk ay 5.90₺ sonraki aylar 30₺. Netflix'te yaptığımız gibi 4 veya farklı sayıda kişi aynı anda bir hesabı kullanabilir miyiz? Yapan varsa nasıl yaptığını anlatabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şirketlerin iyi niyetini hep suistimal ediyoruz... Microsoft, 10 dolarlık bir hizmeti bize özel 30 TL yapmış, güncel dolar kurundan hesaplamamış ona rağmen bunu yapıyorsak yakında ilk ay indirimli deneme ücretini de kaldırırlar Netflix gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şirketlerin iyi niyetini hep suiistimal ediyoruz... Microsoft, 10 dolarlık bir hizmeti bize özel 30 TL yapmış, güncel dolar kurundan hesaplamamış ona rağmen bunu yapıyorsak yakında ilk ay indirimli deneme ücretini de kaldırırlar Netflix gibi.
İlk ay deneme ücretinin Netflix'te kaldırılması sürekli yeni e posta adresi açanlardan dolayı oldu diye biliyorum. Her şey bir kenara arkadaşımla ortak bir hesap kullanmama imkan veriyorsa şirket bunu kullanmam suistimal olmaz. Hile hurda yok.

Son düzenleme:
İlk ay deneme ücretinin Netflix'te kaldırılması sürekli yeni e posta adresi açanlardan dolayı oldu diye biliyorum. Her şey bir kenara arkadaşımla ortak bir hesap kullanmama imkan veriyorsa şirket bunu kullanmam suistimal olmaz. Hile hurda yok.
Senin yaptığın abonman kart alıp tanımadığın kişilere otobüste kart basmak gibi bir şey. Ortada bir hile hurda olduğunu da dile getirmedim dikkatli okursan. Nasıl ki Steam, Spotify vb. hesaplarını arkadaşına verebiliyorsan bunu da verirsin, aynı anda oynayamazsınız muhtemelen o kadar. Böyle bir şey için konu açmana gerek yok.

Son düzenleme:
Senin yaptığın abonman kart alıp tanımadığın kişilere otobüste kart basmak gibi bir şey. Ortada bir hile hurda olduğunu da dile getirmedim dikkatli okursan. Nasıl ki Steam, Spotify vb. hesaplarını arkadaşına verebiliyorsan bunu da verirsin, aynı anda oynayamazsınız muhtemelen o kadar. Böyle bir şey için konu açmana gerek yok.
Yani kardeşim ne diyeyim ki sana? Evet hile hurdadan bahsetmemişsin ama suistimal etmekle itham etmişsin beni. Sorduğum soruda firma böyle bir imkan sunmuş mu diyorum. Gelmiş alakasız şeylerden bahsediyorsun. Netflix ücretsiz ilk ay imkânı ve abonmanın konuyla ne alakası var. :D

Geri
Yukarı