Game Pass Nitro avantajlara gelmedi

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Az önce 5 TL'ye Game Pass Ultimate aldım ve avantajlarda sadece Overcooked 2 DLC'si var. Yüzlerce kişi böyle bir sorunla karşılaşmış, çözümü nedir acaba? Bir arkadaş doğum tarihiniz 18 yaş üzeri olmalı demiş, şu an değiştirdim onu bir etkisi olur mu? Eğer üyeliği alırken 18+ olmamız gerekiyorsa (avantajları almak için) Game Pass'i iptal edeceğim...

İade ettim yanlız para kartıma gelmedi. Herhalde birazdan gelir. Başka bir hesaptan almayı deneyeceğim.
Bu microsoftun robot olmayan canlı destek servisi var mı? Ücret iade edilmiş gösteriliyor ancak kartıma gelmedi. Linkini bilen varsa lütfen paylaşabilir mi?
- Hallettim dostlar. Hesabınızın doğum tarihinin 18+ olması gerek 18+ olmayan hesaptan 6 tl ye aldığımda vermemişti iade ettim daha para gelmedi yakın zamanda gelir herhalde. Yeni hesap açıp doğum tarihini 2000 yaptım satın aldım ve nitro, sea of thieves eklentisi vs. şeyler geldi. Ben nitro için almıştım. Yinelenen ödemeyi de microsoft hesabımdan kapatabiliyorsunuz internetten. İade etmeseler de zorlamayacağım çok 12 tl ye 3 aylık nitro da mükemmel bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı