Xbox Game Pass oyun önerileri

zentorno

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Xbox Series S de 1080p 60 FPS oynatabilecek triple a veya orta segment oyun önerileri? 20 adet olması yeterli fakat çok duyulmuş Online oyunlar yerine hikayeli oyunlar önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
A Plague Tale requiem var, gayet kaliteli hikayesi olan uzun bir oyun. 1080p 60 FPS oynatabilir mi cihazınız bilmiyorum, ama Game Pass içerisinde en iyi hikayeli oyun A Plague Tale requiem diyebilirim.

Hi-Fi rush öneririm. Güzel, eğlenceli bir oyundur üzmez sizi.

İlk çıktığı zamanlarda 1 saat kadar oynamıştım sonra devam edecektim unutmuşum teşekkürler.

A Plague Tale requiem var, gayet kaliteli hikayesi olan uzun bir oyun. 1080p 60 FPS oynatabilir mi cihazınız bilmiyorum, ama Game Pass içerisinde en iyi hikayeli oyun A Plague Tale requiem diyebilirim.

Series S, Series X ve PS5 de 30 FPS sabit çalışıyormuş sonrasında X ve PS5'e 60 FPS güncellemesi gelmiş sanırsam ama Series S de hala 30 FPS miş internetten baktığım kadarıyla böyle anladım ama bana biraz saçma geldi Cyberpunk'ı 60 FPS çalıştırabilen Series S'e neden bu oyun için 60 FPS güncellemesi gelmedi anlayabilmiş değilim bu durum beni biraz üzdü. Bir de baktığım kadarıyla Türkçe dil desteği yok sanırsam.

İlk çıktığı zamanlarda 1 saat kadar oynamıştım sonra devam edecektim unutmuşum teşekkürler.

Series S, Series X ve PS5 de 30 FPS sabit çalışıyormuş sonrasında X ve PS5'e 60 FPS güncellemesi gelmiş sanırsam ama Series S de hala 30 FPS miş internetten baktığım kadarıyla böyle anladım ama bana biraz saçma geldi Cyberpunk'ı 60 FPS çalıştırabilen Series S'e neden bu oyun için 60 FPS güncellemesi gelmedi anlayabilmiş değilim bu durum beni biraz üzdü. Bir de baktığım kadarıyla Türkçe dil desteği yok sanırsam.

Bir şey değil hocam.

Gears Of War 4 ve özellikle Gears 5 önerimdir. Başlarsanız tabi ki 4. oyundan başlamanızı tavsiye ederim, çünkü karakter ve hikaye bağlantıları var.

Hikayeler birbirleri ile bağlantılı olduğu için 1,2 ve 3. oyunlarının kısa özetini YouTube üzerinden izleyip başlamanızı öneririm.
1,2 ve 3. oyunları çok eski olduğu için sıkıcı gelebilir. Bu yüzden oynamanızı önermem, sadece hikayenin özetini izlemeniz yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı