Game Pass oyunları açılmıyor

teknomaho

Centipat
Daha fazla  
Xbox Game Pass üyeliğim bitmemesine rağmen bugün sabah bir girim dedim normalde hep açılan oyunlar bugün açılmamaya başladı. Progamı sildim denedim olmadı. Oynaya tıklıyorum hiçbir tepki vermiyor oyunu kaldır diyorum 2 saat kaldırma aşamasında kalıyor. Bir de ikide bir ekrana Microsoft oyun hizmetleri diye progam açılmaya başladı kapatıyorum yine açılıyor.

Xbox Game Pass üyeliğim bitmemesine rağmen bugün sabah bir girim dedim normalde hep açılan oyunlar bugün açılmamaya başladı. Progamı sildim denedim olmadı. Oynaya tıklıyorum hiçbir tepki vermiyor oyunu kaldır diyorum 2 saat kaldırma aşamasında kalıyor. Bir de ikide bir ekrana Microsoft oyun hizmetleri diye progam açılmaya başladı kapatıyorum yine açılıyor.

Xbox'un açtığı hiçbir uygulamayı kapatmayın, hepsi bir işe yarıyor.

Tamam işte kapatmayın, Microsoft Store üzerinden tüm Xbox bileşenlerini kaldırıp tekrar kurun.
Identity provider, gamebar, oyun hizmetleri gibi.

Şimdi ben gamepassa giriyorum ve oyunun üstünde oyna yazıyor tıklayınca tepki vermiyor oyun hizmetleine atıyor. Şimdi ben bütün X bosss servislerinimi sileyim.
Tamam işte kapatmayın, Microsoft Store üzerinden tüm Xbox bileşenlerini kaldırıp tekrar kurun.
Identity Provider, Gamebar, Oyun Hizmetleri gibi.

Bir şey soracağım da nereden kaldıracağım. Store'de kaldırma yeri yok

Son düzenleme:
Dün bu sorun bana da oldu Microsoft Store'dan oyun hizmetlerine atıyordu.
Şunları yaparak düzelttim.
Oyunun dosya konumunu değiştirdim
DLC tiklerini aç kapa yaptım (oyunda DLC yoksa bu kısım da yok)
Oyunun dosyalarını kontrol ettirdim.

Dün bu sorun bana da oldu Microsoft Store'dan oyun hizmetlerine atıyordu.
Şunları yaparak düzelttim.
Oyunun dosya konumunu değiştirdim
DLC tiklerini aç kapa yaptım (oyunda DLC yoksa bu kısım da yok)
Oyunun dosyalarını kontrol ettirdim.
Oyunun dosya konumunu nasıl değiştirebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı