Çözüldü Game Pass oyunları açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dionysoss

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bundan birkaç gün önce Football Manager oynamıştım bir sorun olmadan, şimdi denediğimde Microsoft Store'dan oyun hizmetleri'ne yönlendiriyor. Herhangi bir yükleme güncelleme yok. İnternetten metotları denedim hiçbiri işe yaramadı. Sildim, tekrar yükledim, onardım, sıfırladım hala aynı. Var mı çözümünü bilen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam o kodları yazdığınızda bilgisayarı kapatıp açarsanız daha verimli olabilir. Oyun dosyalarıyla ilgili problem olacağını sanmıyorum. Oyun hizmetlerinde teknik bir problem var. O yüzden o kod oyun hizmetlerini siliyor ve yeniden kurmanı sağlıyordu galiba.

Ek olarak bu sürede xCloud kullanmayı deneyebilirsin. Yeni güncelleme ile düzeltilme ihtimali de var.

Dediklerinizi denemiştim, maalesef işe yaramamıştı. Şimdi problemi çözdüm. Zamanında Xbox Insider programını etkin hale getirmiştim ne işe yaradığını bilmiyordum denemek amacıyla. O programı deaktive edip Xbox uygulamasını silip yüklediğimde problemim çözüldü. İstediğim diske yükleyip oyunları da açabiliyorum.

Teşekkür ederim ilginiz için.
Merhaba PC de Xbox Game Pass'im var FIFA 23'ü indirdim ama açamıyorum hata veriyor bir sürü şey yatım ama olmadı.
Ekran görüntüsü EA 23 erorr.png
Ekran görüntüsü EA '23.png

Yeni konular

Geri
Yukarı