Çözüldü Game Pass PC'de Bulut depolama var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Xbox'ın PC uygulamasında bulut save sistemi var mı?

Çözüm
Cloud save mevcut. Eski bilgisayarımda ki oyunları kaldığım yerden yeni bilgisayarımda oynayabiliyorum.
Evet, Xbox PC uygulamasında bulut save sistemi mevcuttur. Bu özellik sayesinde, Xbox konsolunuzda oynadığınız oyunlarda kaydedilen ilerlemeleri bulut üzerinde saklayabilir ve daha sonra aynı oyunu farklı bir cihazda oynamaya devam edebilirsiniz.

Evet, Xbox PC uygulamasında bulut save sistemi mevcuttur. Bu özellik sayesinde, Xbox konsolunuzda oynadığınız oyunlarda kaydedilen ilerlemeleri bulut üzerinde saklayabilir ve daha sonra aynı oyunu farklı bir cihazda oynamaya devam edebilirsiniz.
Xbox uygulamasında cloud save ile ilgili ayar göremedim. Nerede var?

Cloud save mevcut. Eski bilgisayarımda ki oyunları kaldığım yerden yeni bilgisayarımda oynayabiliyorum.

Çözüm

Ben Skyrim oynuyordum ama silmek zorunda kalmıstım saveimi nasıl bulabilirm oyun içine gelmedi indirip tekrar actıgımda belirli bir dosya var mı oyun dosyalarının içinde bilginiz varsa yardım eder misiniz?

Ben Skyrim oynuyordum ama silmek zorunda kalmıstım saveimi nasıl bulabilirm oyun içine gelmedi indirip tekrar actıgımda belirli bir dosya var mı oyun dosyalarının içinde bilginiz varsa yardım eder misiniz?
Tahminen o oyun cloud save değil de local save olarak dosya olarak çalışıyordu bilgisayarınızda. Cloud kaydetmediyse geri getirmeniz imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı