Game Pass satan siteler güvenli mi?

nacam

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Iyi günler. İnternet sitelerinde 12 aylık Game Pass hesapları satıyorlar uygun fiyata. Aklımda birkaç soru var. Banlanma falan sorunu olmuyor mu?
5-6 ay rahatlıkla kullanmak mümkün mü?

Merhaba. Iyi günler. İnternet sitelerinde 12 aylık Game Pass hesapları satıyorlar uygun fiyata. Aklımda birkaç soru var. Banlanma falan sorunu olmuyor mu?

Reis selamlar Game Pass almak istiyorsan Instagram'dan roidgames e yaz bir sürü oyun ve 12 aylık Game Pass aldım hala kullanıyorum.

Hangi site olduğunu söylemeden nasıl güvenli olup olmadığını bilelim?

3 aylık Gamepassler 2 TL'ye vs. satılıyor. Discord nitro alınca bedava geldiğinden. Gidin onlardan alın.

Reis selamlar Game Pass almak istiyorsan Instagram'dan roidgames e yaz bir sürü oyun ve 12 aylık Game Pass aldım hala kullanıyorum.

İnstagrama güvenmem dersen İtemsatış'tan da alabilirsin onlar paranı garantiye alıyorlar iade vs yapabiliyorsun.
Nereden alabilirim acaba site onerisi yapabilirsiniz mi?

Şikayet varda 8 sorun çıkmış 7 sini çözülmüş güvenilir gibi duruyor.

İnstagrama güvenmem dersen İtemsatış'tan da alabilirsin onlar paranı garantiye alıyorlar iade vs yapabiliyorsun.

Tesekkur ederim.Bir bakiyim o zaman.

Geri
Yukarı