Çözüldü Game Pass şimdi alınıp başka bir zaman kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kumpirrr

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum iyice TR'deki oyunculuğun içine ettiler ben bu zamana kadar oynayacağım oyuna sahip olmak isteyen birisiydim fakat yapılan zamlar Steam'in TR'den çekilmesi gibi mevzular beni yordu ama şu an sınav senem ve Xbox Game Pass alıp oyunları oynayamam bunun yerine 3-4 aylık alıp onları dondurup istediğim bir zamana sallıyorum 2024 Haziran ayında oynamaya başlayabilir miyim? Böyle bir sistem var mı acaba? Aydınlatırsanız sevinirim.

Çözüm
Hmmm bu kodu hediye kodu olarakmı satın alıyoruz.
Hocam ben şu tarz kodlardan bahsediyorum. Bunların 1 yıllık veya 6 aylık olanlarından satın alırsanız elinizde bir kod olacak. Sınavınızdan sonra da bu kodları aktifleştirirseniz üyeliğiniz başlayacak. Tabii ki az önce arkadaşların dediği gibi bu kodları kullanmak için belli bir süre var mı onu bilmiyorum. İlaveten fiyat olarak böyle kodlar almak avantajlı mı ondan da net emin değilim. Şu an da Game Pass fiyatlarını bilmiyorum.

IMG_2011.jpeg

Bu 6 aylık 3 aylık da var isteğinize göre alabilirsiniz. Ama kod süresiz mi kalıyor süreli mi onu bilmiyorum.
Bu kod konsol için. Alınırken dikkat edilmeli.
Hmmm bu kodu hediye kodu olarakmı satın alıyoruz.
Hocam ben şu tarz kodlardan bahsediyorum. Bunların 1 yıllık veya 6 aylık olanlarından satın alırsanız elinizde bir kod olacak. Sınavınızdan sonra da bu kodları aktifleştirirseniz üyeliğiniz başlayacak. Tabii ki az önce arkadaşların dediği gibi bu kodları kullanmak için belli bir süre var mı onu bilmiyorum. İlaveten fiyat olarak böyle kodlar almak avantajlı mı ondan da net emin değilim. Şu an da Game Pass fiyatlarını bilmiyorum.

IMG_2011.jpeg

Bu 6 aylık 3 aylık da var isteğinize göre alabilirsiniz. Ama kod süresiz mi kalıyor süreli mi onu bilmiyorum.

Çözüm

Eki Görüntüle 1990004

Fiziksel olarak alabiliyor muyuz ki bunları hediye kartı gibi bir şey o zaman bunlar ayrıca dediğiniz gibi zaman olayınıda öğrenmek lazım bir de fiyat olarak 1 aylık 79,99 olarak gözüküyor sitesinde sizin attığınız sitede 3 aylık 240 olması gerekirken 289 olmuş 50 TL fark oluyor sanırım arasında ama eğer zaman kısıtlaması 1 yıl gibi bir süreyse değeceğini düşünüyorum sizce nasıl olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı