Game Pass Starfield Oyun Kilitlendi Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ehven1ser

Centipat
Daha fazla  
RAM
32GB KINGSTON 3600MHZ
Ekran kartı
RTX 3070
Anakart
Asus PRIME B550M-A WiFi II
İşlemci
RYZEN 5 5600
Selam,
Arkadaşlar çıktığından beri şu oyunu oynayamadım her şeyi denedim. Kaç kere silip tekrar başka diske yükledim ama olmuyor. Hata görselde ki gibi yardım edebilir misiniz?
Game Pass Ultimate var diğer hiçbir oyunda bu tarz sorun yaşamadım.

Ekran Alıntısı3.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,
Arkadaşlar çıktığından beri şu oyunu oynayamadım her şeyi denedim. Kaç kere silip tekrar başka diske yükledim ama olmuyor. Hata görselde ki gibi yardım edebilir misiniz?
Game Pass Ultimate var diğer hiçbir oyunda bu tarz sorun yaşamadım.

Eki Görüntüle 2025325
DLSS modu kuran bir arkadaş böyle hata almış, modu kaldırmış oyun açılmış.

DLSS modu kuran bir arkadaş böyle hata almış, modu kaldırmış oyun açılmış.
Bende gördüm, tüm konulara baktım. Benim kurulumlarım temiz oyuna giremedim ki DLSS modu kurayım. Görselde ki ekran ve hatayı görüyorum sadece oyunla ilgili 1-2 aydır çözüm yok...

Bende gördüm, tüm konulara baktım. Benim kurulumlarım temiz oyuna giremedim ki DLSS modu kurayım. Görselde ki ekran ve hatayı görüyorum sadece oyunla ilgili 1-2 aydır çözüm yok...
Hocam müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Ama müşteri hizmetleri İngilizce. İngilizce olduğu için yapamam diyorsanız ben sizin için müsait bir zamanda yaparım.

Hocam müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Ama müşteri hizmetleri İngilizce. İngilizce olduğu için yapamam diyorsanız ben sizin için müsait bir zamanda yaparım.
Hocam teşekkür ederim. Şu an yazdım ve bekliyorum bakalım ne olacak.
1700659557891.png

Ama çok ilginç bir sorun değil mi? Game Pass ile çok oyun oynadım ama bu oyun başlatılınca sürekli bu hatayı veriyor. Sil, yükle, yer değiştir, uyumluluk aç hiç biri işe yaramadı.

Tek çözüm gördüm. O da Torrent 'dan indirip dosyaları birleştirmiş ve çözmüş. Bilemiyorum çok saçma geldi bana bu sorun.

Hocam teşekkür ederim. Şu an yazdım ve bekliyorum bakalım ne olacak.
Eki Görüntüle 2026411

Ama çok ilginç bir sorun değil mi? Game Pass ile çok oyun oynadım ama bu oyun başlatılınca sürekli bu hatayı veriyor. Sil, yükle, yer değiştir, uyumluluk aç hiç biri işe yaramadı.

Tek çözüm gördüm. O da Torrent 'dan indirip dosyaları birleştirmiş ve çözmüş. Bilemiyorum çok saçma geldi bana bu sorun.
Evet saçma gerçekten. Bu arada ne oldu hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı