Game Pass üzerinden Metro Exodus inmiyor

Arkadaşlar selam, Microsoft PC için Game Pass sisteminde bir değişikliğe gitti, Xbox ile PC Game Pass'lerini birbirinden ayırdı. PC için yeni bir Xbox uygulaması yayınladılar, şuan beta aşamasında fakat internetten araştırırsanız bulabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden Game Pass PC'ye abone olup Metro Exodus'u oynayabilirsiniz, ben abonelik almadım fakat sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İlgilenen bir denesin.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-06-20 002324.jpg
    Ek Açıklama 2019-06-20 002324.jpg
    165,9 KB · Görüntüleme: 49
  • Ek Açıklama 2019-06-20 002535.jpg
    Ek Açıklama 2019-06-20 002535.jpg
    145,8 KB · Görüntüleme: 53
Arkadaşlar selam, Microsoft PC için Game Pass sisteminde bir değişikliğe gitti, Xbox ile PC Game Pass'lerini birbirinden ayırdı. PC için yeni bir Xbox uygulaması yayınladılar, şuan beta aşamasında fakat internetten araştırırsanız bulabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden Game Pass PC'ye abone olup Metro Exodus'u oynayabilirsiniz, ben abonelik almadım fakat sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İlgilenen bir denesin.
Uygulama linki var mı?

Forumu biraz kurcaladım fakat kimsenin haberi yok sanırım bu olaydan. Linki yukardan paylaşıyorum. Yardımcı olmak adına üşenmezsem konu da açacağım, insanları bilgilendirmek adına.

Ben hiç bir şey anlamadım. Dün indirebiliyor görünüyordum bugün ise indiremiyorum PC için oyunu. Ne yapmam gerektiğini falan da anlamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı