Game Pass Ultimate 3 aylık Nitro alınırken boş sayfaya atıyor

MZT

Decapat
Daha fazla  
Xbox Game Pass Ultimate'ten gelen 3 aylık Nitro'yu alamıyorum. Yan hesaptan da denedim boş bir sayfaya atıyor.

Şansıma bozuk kod geldi herhalde talebimi gönderdim.

Edit:dc destek sekmesine girdiğimde kendi hesabımla giriş yapıyorum ama hata alıyorum attığım talebi göremiyorum.
Discord destek ekibi ile iletişime geçin.
adam bunu dedi kod mod vermedi mağdur kaldım
Enes (Discord)
23 May 2022 12:10 GMT-7
Merhaba,

Bize ulaştığın ve ilettiğin ekran görüntüleri için teşekkürler. Bu promosyondan yararlanmaya çalışırken yaşadığın sorun için üzgünüm! Özürlerimizi lütfen arkadaşına da iletmeyi unutma.

Bu, ekibimizin farkında olduğu bir durum, ekibimizin bu durumu incelediğini ve bir çözüm üzerinde çalıştığını bilmeni isterim.

Sıkıntı için tekrar özür dilerim, bu sırada başka bir sorun olursa lütfen bize ulaşmaktan çekinme.

İyi dileklerimle,
Enes

Son düzenleme:
Şansıma bozuk kod geldi herhalde talebimi gönderdim.

Edit: DC destek sekmesine girdiğimde kendi hesabımla giriş yapıyorum ama hata alıyorum attığım talebi göremiyorum.

Adam bunu dedi kod mod vermedi mağdur kaldım.
Enes (Discord)
23 May 2022 12:10 GMT-7
Merhaba,

Bize ulaştığın ve ilettiğin ekran görüntüleri için teşekkürler. Bu promosyondan yararlanmaya çalışırken yaşadığın sorun için üzgünüm! Özürlerimizi lütfen arkadaşına da iletmeyi unutma.

Bu, ekibimizin farkında olduğu bir durum, ekibimizin bu durumu incelediğini ve bir çözüm üzerinde çalıştığını bilmeni isterim.

Sıkıntı için tekrar özür dilerim, bu sırada başka bir sorun olursa lütfen bize ulaşmaktan çekinme.

İyi dileklerimle,
Enes

Çözümlendirmeye çalışmaktalar. Yakında tekrardan özür kampanyası şeklinde yayınlayacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı