Game Pass Ultimate'in FH 5 için bir artısı var mı?

Game Pass Ultimate'ye Forza Horizon 5'in "Standart" sürümü dahil. Bu sürümde ise hiçbir DLC içeriği yok, sadece base sürümü yani oyunun kendisi mevcut. Dolayısıyla Game Pass Ultimate'nin FH5 için oyun içerisinde herhangi bir artısı yok. Bunun dışında tek bir artı sayılabilecek yöntem var diyebiliriz. Game Pass Ultimate'ye XCloud da dahil olduğundan dolayı oyunu bilgisayarınıza indirmeden Xbox'un bulut hizmeti üzerinden oyunu Series S|X cihazlarda da oynayabilirsiniz ancak bu hizmet resmi olarak ülkemizde mevcut değil. Sisteme girmeden önce VPN kullanmanız gerekiyor, sisteme girdikten sonra VPN'yi kapatabiliyorsunuz. Bizzat benim de uzun süredir uyguladığım bir yöntem. Bilgisayarım kaldırmadığı için oyunu bayağı süredir buluttan oynuyorum.

Game Pass Ultimate'ye Forza Horizon 5'in "standart" sürümü dahil. Bu sürümde ise hiçbir DLC içeriği yok, sadece base sürümü yani oyunun kendisi mevcut. Dolayısıyla Game Pass Ultimate'nin FH5 için oyun içerisinde herhangi bir artısı yok. Bunun dışında tek bir artı sayılabilecek yöntem var diyebiliriz. Game Pass Ultimate'ye xCloud da dahil olduğundan dolayı oyunu bilgisayarınıza indirmeden Xbox'un bulut hizmeti üzerinden oyunu series s|x cihazlarda da oynayabilirsiniz ancak bu hizmet resmi olarak ülkemizde mevcut değil. Sisteme girmeden önce VPN kullanmanız gerekiyor, sisteme girdikten sonra VPN'yi kapatabiliyorsunuz. Bizzat benim de uzun süredir uyguladığım bir yöntem. Bilgisayarım kaldırmadığı için oyunu bayağı süredir buluttan oynuyorum.

Teşekkürler ben Ultimate sürümü aldım zaten Live Gold ile birlikte alınca normal Game Pass ile aynı fiyata geliyordu bulut kısmına gelince de zaten PC'den oynuyorum ve de oyunu indirmeye başladım bile ama yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı