Game Pass'e Mayıs ayının ilk yarısında eklenecek oyunlar belli oldu

ubiquitous

Gigapat
Brothers: A Tale of Two Sons, Kona 2: Brume, Little Kitty: Big City ve Tomb Raider Definitive Edition, Mayıs ayının ilk yarısında Gamepass kütüphanesine eklenecek.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok Cyberpunk eklesinler hayret bir şey. Gamepass de hissen mi var savunuyorsun? İndie çöplüğü işte dünyadan haberiniz yok.
Hocam ne eklenmesini bekliyorsunuz anlamıyorum. Güncel oyunları mı bekliyorsunuz? Herkesin kendi oyun tarzı var. Bu ay eklenen oyunlar da iyi.

Hocam ne eklenmesini bekliyorsunuz anlamıyorum. Güncel oyunları mı bekliyorsunuz? Herkesin kendi oyun tarzı var. Bu ay eklenen oyunlar da iyi.
Tartışmanıza bile gerek yok o arkadaşla, haklı olsanız bile haklı çıkamazsınız. Indie = Çöp mantığı ülkemizde hala çok yaygın maalesef, bilmiyorlar ki asıl maden indie oyunlarda. Bu ay eklenen oyunlarda hiçbir sıkıntı göremiyorum.

Tartışmanıza bile gerek yok o arkadaşla, haklı olsanız bile haklı çıkamazsınız. Indie = Çöp mantığı ülkemizde hala çok yaygın maalesef, bilmiyorlar ki asıl maden indie oyunlarda. Bu ay eklenen oyunlarda hiçbir sıkıntı göremiyorum.
Indie=çöp ise oyun dünyasının %60-70'i çöp oluyor herhalde hocam. Sadece Game Pass değil tüm abonelikler indie oyun ekliyor ve çoğu da kalitelidir. Arkadaşı anlamadım ben. :D

Geri
Yukarı