Xbox Game Pass'in kütüphanesi mi küçüldü?

woeP

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 2600x GPU: GIGABYTE GeForce RTX 2060 6GB RAM: 2x8GB 3MHz Anakart: B450M S2H
Arkadaşlar selam. Xbox Game Pass PC versiyonuna sahibim. Eskiden erişebildiğim hiçbir oyuna aboneliğim devam ediyor olmasına rağmen erişemiyorum. Sitedeki kütüphanede tüm oyunlar gözükürken uygulamasında sadece 144 oyun gözüküyor. Sea of Thieves'inden dishoneredlarına kadar hiçbir oyun gözükmüyor. Xbox'ın sitesinden sunucu durumlarına baktım fakat bir sıkıntı gözükmüyor sunucularda. Acaba Xbox Game Pass'in kütüphanesi mi küçüldü de sitede güncellemediler yoksa benimle alakalı bir durum mu? Bu durumu daha önce yaşayan bir forum üyesi var mı?

Arkadaşlar selam. Xbox Game Pass PC versiyonuna sahibim. Eskiden erişebildiğim hiçbir oyuna aboneliğim devam ediyor olmasına rağmen erişemiyorum. Sitedeki kütüphanede tüm oyunlar gözükürken uygulamasında sadece 144 oyun gözüküyor. Sea of Thieves'inden dishoneredlarına kadar hiçbir oyun gözükmüyor. Xbox'ın sitesinden sunucu durumlarına baktım fakat bir sıkıntı gözükmüyor sunucularda. Acaba Xbox Game Pass'in kütüphanesi mi küçüldü de sitede güncellemediler yoksa benimle alakalı bir durum mu? Bu durumu daha önce yaşayan bir forum üyesi var mı?

Hesabından çıkış yapıp tekrar gir. Benim arkadaş bir ara böyle yapmıştı sonra düzelmişti. Sorun senle alakalı.

Hesabından çıkış yapıp tekrar gir. Benim arkadaş bir ara böyle yapmıştı sonra düzelmişti. Sorun senle alakalı.
Çık gir yaptım birden çok kez. Uygulamayı silip yükledim, farklı bir bilgisayardan da giriş yaptım. Sonuç aynı. Ödeme mi alınmamış diye baktım ekstremde 80 liralık bir çıkış var bu aya dair. Sanırım destekle görüşmem gerekiyor.

Arama kısmında bir harf yazmış olabilirmisiniz? A harfi yazarsanız arama kısmına 144 tane oyun çıkıyor.
Herhangi bir filtre veya arama kısmında bir harf yok ne yazık ki.

Çık gir yaptım birden çok kez. Uygulamayı silip yükledim, farklı bir bilgisayardan da giriş yaptım. Sonuç aynı. Ödeme mi alınmamış diye baktım ekstremde 80 liralık bir çıkış var bu aya dair. Sanırım destekle görüşmem gerekiyor.

Önerim sitelerinden telefon numaranızı girin canlı olarak konuşun. Yazı yazarak çözülmesi uzun sürer. Ben Game Pass'te yaşadığım sorundan kaynaklı aramıştım 40-45 dakika da çözmüştük. Yazılı olarak görüşsek muhtemelen 1-2 haftada anca çözülürdü.

Genel bi hata var sanırım bende de durum aynı. Sadece bunlar değil 1. parti oyunlarda yok age of empires gibi.
Microsoft'un kendi oyunlarının bile gözükmüyor olması kuşkulandırmıştı zaten beni. Web sitesi de aşırı yavaş şuan. Sosyal medya hesaplarını ve site üzerinden sunucu durumlarını kontrol ettim fakat bir bildiri geçmemişler.

Microsoft'un kendi oyunlarının bile gözükmüyor olması kuşkulandırmıştı zaten beni. Web sitesi de aşırı yavaş şuan. Sosyal medya hesaplarını ve site üzerinden sunucu durumlarını kontrol ettim fakat bir bildiri geçmemişler.
Şuan hesaptan çık gir yaptım bir daha. Aboneliğimden kütüphaneme kadar hiçbir şey gözükmüyor. Sanırım şuanda bir sıkıntı var.

Şuan bende de 144 oyun var sadece. Bu 144 oyun arasında olmayan Game Pass oyunlarını aratınca birşey bulamadım. Sanırsam sorun oyunların uygulamada olmaması.
Aynen ben de aratmayı denedim bir şey çıkmadı. EA Play oyunları duruyor. Güncelleme falan mı var acaba çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı