Çözüldü Game Pass'te EA oyunları yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wheeler Man

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Free World
Zam öncesi 6 aylık Game Pass Live Gold aldım ve üzerine Ultimate'i satın aldım. Şu an 7 aylık Game Pass Ultimate sahibiyim. Ancak Game Pass listesindeki oyunların bazıları varken EA oyunlarını Microsoft Store'da bulamıyorum. Başka bir şekilde mi onlara ulaşmam gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

1688629660692.png

1688629694425.png

Microsoft hesabım herhangi bir şekilde EA ile vs. ilişkilendirilmiş değil. Sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Zam öncesi 6 aylık Game Pass Live Gold aldım ve üzerine Ultimate'i satın aldım. Şu an 7 aylık Game Pass Ultimate sahibiyim. Ancak Game Pass listesindeki oyunların bazıları varken EA oyunlarını Microsoft Store'da bulamıyorum. Başka bir şekilde mi onlara ulaşmam gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1849923

Eki Görüntüle 1849924

Microsoft hesabım herhangi bir şekilde EA ile vs. ilişkilendirilmiş değil. Sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Xbox uygulamasından deneyin hocam.

Xbox uygulamasında var ama oradan oyunu indiremiyorum doğal olarak. İndirmek için Store'a yöneldim.

Microsoft hesabın ile EA hesabını bağlayıp EA oyunlarını EA app'i üzerinden indirmen gerekiyor.
Bu bağlama işlemini dünden beri Xbox uygulamasından yapmaya çalışıyorum. EA uygulamasından yapılması gerekiyormuş. Yaptığımda EA Play abonesi göründüm ve oyunları EA uygulamasından indirebiliyorum. Teşekkürler.

Geri
Yukarı