Game Pass'te oyun dosyaları gözükmüyor

ERN00

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Game Pass'den oyun yüklüyorum. Insider programa da katıldım fakat yüklediğim oyunun dosyaları bir türlü gözükmüyor. Bir yardımcı olabilir misiniz?

Bazı oyunlar Xbox klasorüne yüklenmiyor, nedenini bilmiyorum. Araştırırsanız bulabilirsiniz. Fakat sanırım oyunların konumu WindowsApps diye bir klasörün içindeydi.

Insider programı neyi değiştiriyor bilmiyorum ama normalde Xbox'tan indirdiğin oyunların dosyalarına kullanıcı olarak doğrudan erişim sağlayamıyorsun. Erişim sağlayabileceğin yöntemler var.

Bazı oyunlar Xbox klasorüne yüklenmiyor, nedenini bilmiyorum. Araştırırsanız bulabilirsiniz. Fakat sanırım oyunların konumu WindowsApps diye bir klasörün içindeydi.
hi fi rush oyununa tr yama yapacağım content içerisine yamayı atmam gerekiyor fakat oyunun dosyaları yok gamepass ile uyumlu bir yama.

Insider programı neyi değiştiriyor bilmiyorum ama normalde Xbox'tan indirdiğin oyunların dosyalarına kullanıcı olarak doğrudan erişim sağlayamıyorsun. Erişim sağlayabileceğin yöntemler var.
dosyalara nasıl erişim sağlayabilirim

hi fi rush oyununa tr yama yapacağım content içerisine yamayı atmam gerekiyor fakat oyunun dosyaları yok gamepass ile uyumlu bir yama.

dosyalara nasıl erişim sağlayabilirim
Aşağıdaki rehberden yararlanabilirsin.

Aşağıdaki rehberden yararlanabilirsin.

olmuyor hocam çok uğraş gerektiriyor. Başka bilgisayarlarda oyun dosyası gamepass klasörüne yüklenirken benim pcde niye yüklenmiyor

sorun bu, buna çözüm lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı