Game Pass'te oyunun dosya konumu nasıl bulunur?

Ofg90

Decapat
Daha fazla  
Hepinize merhaba. Game Pass aldım ve The Walking Dead indirdim. Türkçe yama kuracaktım ama oyunun dosya konumunu bulamıyorum. Oyuna sağ tıklayınca dosya konumunu göster seçeneği çıkmıyor. Windowsapps'ten buldum dosyayı ama o dosyaya da yamayı kuramıyorum. Nasıl kurabilirim Türkçe yamayı?

Uygulamadan oyuna tıklayınca dosya konumunu aç gibi bir seçenek çıkmıyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arkadaşın yaptıklarını yaparak dosya konumuna gidebilirsin

Diskte "Xbox" adında bir dosya olacak. Oraya girin ve içinde "Games" klasörü var. Hepsi orada.

Xbox klasörüne girdim, indirdiğim diğer oyunların klasörü var ama The Walking Dead oyun klasörleri yok.

Uygulamadan oyuna tıklayınca dosya konumunu aç gibi bir seçenek çıkmıyor mu?

Çıkmıyor maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bakıyorum hemen

Bende de böyle diyor. Micorosft uygulamalarının olduğu klasöre yükleniyor fakat onlar nerde bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230501_161215_691.jpg
    IMG_20230501_161215_691.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 76
The Walking Dead'in dosya konumuna gidemedim gidilmiyor.

Bende de böyle diyor. Microsoft uygulamalarının olduğu klasöre yükleniyor fakat onlar nerede bilmiyorum.

Çok garip ya kaç gündür uğraşıyorum çözemedim hala. Eğer her oyuna böyleyse iptal edeceğim Game Pass'i.

Geri
Yukarı