Game Pass'ten Co-op oyun önerisi

• Konuyu başlatan murty0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 176

murty0

Hectopat
Daha fazla  
A Way Out harici arkadaşlarla 2-4 kişi oynayabileceğimiz oyunları önerir misiniz?

Grounded çok keyifli bir survival oyunu. Bunu oynamadıysanız kesin oynayın.

Gears of War'ın çoğu 4 kişilik co-op.

Forza'da beraber gazlayabilirsiniz, görev vesaire yaparsınız.

Far Cry 5 ve 6 co-op campaign'i var.

Golf oyunu var arada çerezlik.

Human Fall Flat, Gang Beasts. Yine çerezlik oyunlar.

Remnant 1 ve 2 var. Co-op campaign tamamen. Onu da kesin oynayın.

Zombie Army 4 var. Önceki oyunlarına göre biraz daha gelişmiş, fena değil. Campaign'i var yine co-op.

World War Z var. Co-op campaign'i var görev görev.

Back 4 Blood var. Bunda da görevler var yine.

Chivalry 2 var. Co-op sayılmaz ama 64 oyunculu haritalar var. 3 vs 3 modu da var. Orta çağ PVP oyunu.

Çok sevdiklerimi kalın işaretledim. Bunların hepsini de kendim oynadım, rastgele söylemiyorum yani bunu da belirteyim.

Son düzenleme:
Grounded çok keyifli bir survival oyunu. Bunu oynamadıysanız kesin oynayın.

Gears of War'ın çoğu 4 kişilik co-op.

Forza'da beraber gazlayabilirsiniz, görev vesaire yaparsınız.

Far Cry 5 ve 6 co-op campaign'i var.

Golf oyunu var arada çerezlik.

Human Fall Flat, Gang Beasts. Yine çerezlik oyunlar.

Remnant 1 ve 2 var. Co-op campaign tamamen. Onu da kesin oynayın.

Zombie Army 4 var. Önceki oyunlarına göre biraz daha gelişmiş, fena değil. Campaign'i var yine co-op.

World War Z var. Co-op campaign'i var görev görev.

Back 4 Blood var. Bunda da görevler var yine.

Chivalry 2 var. Co-op sayılmaz ama 64 oyunculu haritalar var. 3 vs 3 modu da var. Orta çağ PVP oyunu.

Çok sevdiklerimi kalın işaretledim. Bunların hepsini de kendim oynadım, rastgele söylemiyorum yani bunu da belirteyim.
çok teşekkürler güzel öneriler, konuyu açmadan önce Remnant 2 indirmeye koymuştuk onu bir deneyeceğiz.

Çok teşekkürler güzel öneriler, konuyu açmadan önce remnant 2 indirmeye koymuştuk onu bir deneyeceğiz.

Size Back 4 Blood'ı öneriyorum, servis oyunları arasında en iyilerinden ben oyunu bütün zorluklarda bütün bölümlerini bitirdim size de öneririm. Hem çapraz bağlantı da destekliyor (Xbox, PlayStation ve PC'den oynanıyor) ayrıca playsation Gameplus'ta da var.

Size Back 4 Blood'ı öneriyorum, servis oyunları arasında en iyilerinden ben oyunu bütün zorluklarda bütün bölümlerini bitirdim size de öneririm. Hem çapraz bağlantı da destekliyor (Xbox, PlayStation ve PC'den oynanıyor) ayrıca playsation Gameplus'ta da var.
Hocam ücretli oyun istemiyoruz, kütüphaneden oyun arıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı