Game Pass'ten Control yüklü değil ama yer kaplıyor

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass dün indirdiğim Control oyunu şimdi yok ama depolamada yer kaplıyor. Dün Control indirmiştim 39GB yüklenmişti durdurmuştum ekran kartı için yeni driver kurmuştum. Bugün bir baktım Control yüklü değil ve C diskinde yer kaplıyor. Nasıl silebilirim? C:\Program Files\WindowsApps buraya ve C:\Users\ademe \AppData\Local\Packages bunu denedim.

Xbox Game Pass dün indirdiğim Control oyunu şimdi yok ama depolamada yer kaplıyor. Dün Control indirmiştim 39GB yüklenmişti durdurmuştum ekran kartı için yeni driver kurmuştum. Bugün bir baktım Control yüklü değil ve C diskinde yer kaplıyor. Nasıl silebilirim? C:\program Files\WindowsApps buraya ve C:\Users\ademe \AppData\Local\Packages bunu denedim.

%Temp%, temp klasörlerine girip ne varsa silin.

Oyunu indirmeye başladığınız anda diskte oyun boyutu kadar yer açılır. Durdursanız da değişen birşey olmaz. Oyunu silmeniz lazım. Xbox uygulamasına girin sol üstte gözükür ordan sağ tık yapıp silebilirsiniz.

Bende de aynı sorun olmuştu. Yer açmak için MSIXVC adlı bir dosyanın içerisine bir klonunu oluşturuyor. O dosyaya girip oyunun boyutuyla aynı boyuttaki klonu silin. Eğer yanlışı silerseniz sildiğiniz oyunu yeniden indirmek durumunda kalabilirsiniz.

Oyunu indirmeye başladığınız anda diskte oyun boyutu kadar yer açılır. Durdursanız da değişen birşey olmaz. Oyunu silmeniz lazım. Xbox uygulamasına girin sol üstte gözükür ordan sağ tık yapıp silebilirsiniz.

Orada gözükmüyor.
ayarlar uygulamalarda gözüküyor mu?

Anlamadım nereye bakmam lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı