Game Pass'ten Dead by Daylight Kaldırılır mı?

Magicbaz

Decapat
Merhabalar,

Son zamanlarda Xbox Game Pass'inden Dead by Daylight oynuyorum ve oldukça eğleniyorum. Fakat sisteme hem yeni oyunlar ekleniyor hem de bazıları kaldırılıyor. Bunun gibi multiplayer odaklı ve ilerlemenin değerli olduğu bir oyunun sistemden kaldırılma olasılığı nedir?

Bilgisayar Steam'de de var fakat bilgisayarım çok eski olduğu için gerçekten oynarken keyif alamıyorum. Game Pass'ten Mortal Kombat gibi yine ana odağı multiplayer olan bir oyun kaldırıldı fakat tamamen multiplayer bir oyunun kalktığına şahit olmadım henüz. Yine de endişeli değil değilim.

Kısacası düşüncelerinizi ve teorilerinizi almak istedim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Hocam, maalesef kalkacak. Süresini bilmek zor. Microsoft kendi oyunları hariç diğerlerini kaldırıyor. Daha sonra yenileri ekleniyor.

Gamepass oyunları sürekli değişiyor, Dead by Daylight'ın hiç şansı yok. Merak ettim, Game Pass buluttan mı oynatıyor seni? Bilgisayarım eski demişsin. Stadia yada Geforce Now gibi ayrı bir bilgisayara mı bağlanıp oynuyorsun?

Gamepass oyunları sürekli değişiyor, Dead by Daylight'ın hiç şansı yok. Merak ettim, Game Pass buluttan mı oynatıyor seni? Bilgisayarım eski demişsin. Stadia yada Geforce Now gibi ayrı bir bilgisayara mı bağlanıp oynuyorsun?
Direk konsoldan oynuyorum ben.
Hocam, maalesef kalkacak. Süresini bilmek zor. Microsoft kendi oyunları hariç diğerlerini kaldırıyor. Daha sonra yenileri ekleniyor.
Bunun ömrünü tahmin edebilir miyiz?

Maalesef bilmiyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı