Çözüldü Game Pass'ten oyun indirirken "hazırlanıyor" ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burakshn0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yarım saat önce Xbox Game Pass PC aldım. FIFA 22'yi indirmeye başlattığım zaman otomatik olarak EA uygulamasını indirdi girişte yaptım, sonra FIFA 22'yi indirmeye başlattığımda fotoğrafta belirttiğim gibi hazırlanıyor yazıyor ve 2 dk sonra kayboluyor siliniyor.

Dosya Ekleri

• 1673464978720.png
    1673464978720.png
    569,4 KB · Görüntüleme: 38
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm EA uygulamasından hesabımdan çıkış yapıp tekrar girdim ve oyunu EA uygulaması üzerinden yükledim.
Merhaba, yarım saat önce Xbox Game Pass PC aldım. FIFA 22'yi indirmeye başlattığım zaman otomatik olarak EA uygulamasını indirdi girişte yaptım, sonra FIFA 22'yi indirmeye başlattığımda fotoğrafta belirttiğim gibi hazırlanıyor yazıyor ve 2 dk sonra kayboluyor siliniyor.
Microsoft Store üzerinden indirmeyi dene, olmaz ise ayarlar kısmından uygulamaların kayıt edileceği diski tekrardan seç.

Ea uygulamasını kurdunmu?

Geri
Yukarı