Game Pass'ten oyun önerisi

• Konuyu başlatan Lusyz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 399

Lusyz

Hectopat
Yer
Samsun/Atakum
Daha fazla  
Güzel oyunlar var fakat oyun dünyasına çok hakim değilim :D sırf Minecraft Premium için satın almıştım her ay yenilemeyi düşünüyorum. Clustertrucks güzel oyun sardı onun dışında başka oyun bulamadım kendime. Sistem olarak sıkıntıdayım birazcık R7 250 gücünde bir kartım var. Dirt 5 düşünüyorum şu anlık.

Güzel oyunlar var fakat oyun dünyasına çok hakim değilim :D sırf Minecraft Premium için satın almıştım her ay yenilemeyi düşünüyorum. Clustertrucks güzel oyun sardı onun dışında başka oyun bulamadım kendime. Sistem olarak sıkıntıdayım birazcık R7 250 gücünde bir kartım var. Dirt 5 düşünüyorum şu anlık.
Dishonered serisi olabilir.

HOI4 eğlenceli 2. dünya savaşı oyunu, eğer ilginizi çekerse EU4 gibi Paradox'un tarih oyunları da vardı sanırım Game Pass de.

Yeni konular

Geri
Yukarı