Game Pass'ten oyun önerisi

601.912hmet

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 (Silverstone Kr-03)
Gigabyte Aorus GTX 1080Ti Xtreme
G.Skill Ripjaws V 16+16 3600
MSI B550M PRO-VDH WiFi
Samsung 860 Evo 500 GB SATA 3
Samsung 970 Evo Plus 1 TB NVMe
Thermaltake Smart 700W RGB 80+
Lian Li Lancool 205M Mesh (+2 Aerocool 120 ARGB)

1. Samsung Odyssey G3 27" 165Hz
2. Philips 192E 19.2" 60hz 768p

Logitech Extreme 3D Pro

Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Meslek
Öğrenci
Bu kadar seçenek olunca kararsız kaldım, ne önerirsiniz?

Bu biraz zevke bağlı. Senaryolu olarak plague tale serisi çok güzel ufak tatlı grafiklere sahip astroneer'i önerebilirim strateji olarak darkest dungeon...

Epic beleş dağıttığı için oynamıştım ama beni sarmadı. Kargo düşecek diye bir sağa bir sola basmak eğlenceli değil hem de satlerce.

Hayatımda oynadığım en iyi hikaye oyunlarından. Şu Aras Kargo şakasıyla gelip durmayın. Aşırı zevkli değil o dediğin kısım ama evreni tanımak yürürken atmosferi dinlemek Lore'u anlamak aşırı zevkli. Bir daha şans verip ilerleyip hikaye uğruna oynarsan aşırı zevk alırsın. Kojima harbi yapıyor işini.

TCM için steam daha mantıklı. Sonuçta level kasıyorsun karrakterlere ve sürekli bu hesap için pass almak saçma olur. Üstüne passden kalkarsa oyun...
Chainsaw massacre.

Hayatımda oynadığım en iyi hikaye oyunlarından. Şu Aras Kargo şakasıyla gelip durmayın. Aşırı zevkli değil o dediğin kısım ama evreni tanımak yürürken atmosferi dinlemek Lore'u anlamak aşırı zevkli. Bir daha şans verip ilerleyip hikaye uğruna oynarsan aşırı zevk alırsın. Kojima harbi yapıyor işini.

Tcm için Steam daha mantıklı. Sonuçta level kasıyorsun karrakterlere ve sürekli bu hesap için Pass almak saçma olur. Üstüne Pass'den kalkarsa oyun...

Game Pass üzerinden önerdi diye verdim hem Xbox üzerinde 100 TL falan Steam'de 360 Xbox uygulamasından alabilir(PC versiyonunu)

TCM için steam daha mantıklı. Sonuçta level kasıyorsun karrakterlere ve sürekli bu hesap için pass almak saçma olur. Üstüne passden kalkarsa oyun...
Zaten hikaye odaklı bir oyun olduğu belli bunun yanında sinematikler çok öok uzun en azından cümle atlama tuşu olsaydı.

Starfield geliyor, ayrıca korsanlara merakınız varsa sea of thieves. (diğerleri çok klişe oldu artık, yazma gereği duymadım.)

Geri
Yukarı