Çözüldü Game Power sıvı soğutma çok gürültülü çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yasinnn2

Hectopat
RAM
Kingston Fury Beast 16 GB 3200 mhz
Ekran kartı
MSI 4060ti Ventus 2x 8G
Anakart
MSI B450M-A Pro Max
İşlemci
AMD Ryzen 7 5700x
Yeni kasa topladım içinde;
-AMD Ryzen 7 5700X.
-MSI B450M-A Pro Max.
-4060 Ti Ventus 2X 8g.
-Kingston Fury Beast 16 GB RAM.
-Samsung 970 EVO Plus 500 GB M.2 + Samsung 860 EVO Plus 500 GB.
-Gamepower skadi 120 sıvı soğutma var.
Ama sıvı soğutma sanki işlemci ısısı yüksekmiş gibi açıldığı anda deli gibi çalışıyor. Çok gürültülü bir şekilde. Bilgisi olan hocalarım yardımcı olabilir mi, bir ayar bir uygulaması var mı?

Çözüm
Kasada bundan hariç 5 fan daha var bir de elimde Be Quiet Pure rock 2 var onu mu taksam ki.
Aynen hocam ince hesaptan aldım.

-AMD Ryzen 7 5700X.
-MSI B450M-A Pro Max.
-4060 Ti Ventus 2X 8g.
-Gamepower Skadi 120 sıvı soğutma var.
Ama sıvı soğutma sanki işlemci ısısı yüksekmiş gibi açıldığı anda deli gibi çalışıyor. Çok gürültülü bir şekilde. Bilgisi olan hocalarım yardımcı olabilir mi, bir ayar bir uygulaması var mı?

Arkadaşlar sorunu çözdüm kasanın arkasından gelen bir kablo daha var bu anakarta girdiğinde anakartla uyumlu olarak çalışıp gürültüyü kesiyor. Şu an sıfır ses ve soğutma performansıda gayet başarılı kasa toplayacak arkadaşlara öneririm. İyi Sosyaller
Kasada bundan hariç 5 fan daha var bir de elimde Be Quiet Pure rock 2 var onu mu taksam ki.
Aynen hocam ince hesaptan aldım.

-AMD Ryzen 7 5700X.
-MSI B450M-A Pro Max.
-4060 Ti Ventus 2X 8g.
-Gamepower Skadi 120 sıvı soğutma var.

Arkadaşlar sorunu çözdüm kasanın arkasından gelen bir kablo daha var bu anakarta girdiğinde anakartla uyumlu olarak çalışıp gürültüyü kesiyor. Şu an sıfır ses ve soğutma performansıda gayet başarılı kasa toplayacak arkadaşlara öneririm. İyi Sosyaller

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı