Game Ready sürücü nedir?

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, AMD ekran kartından NVIDIA'ya geçtim fakat aklımda sorular var. Neredeyse her hafta yeni sürücü geliyor Game Ready diye bunları yüklemek zorunda mıyım? Yüklemessem sorun olur mu? Bir de bunlar WHQL mi?

Kart: 1660 Super.

Dosya Ekleri

• SDFSFSDAGDSAGF.PNG
    SDFSFSDAGDSAGF.PNG
    589,6 KB · Görüntüleme: 64
Arkadaşlar, AMD ekran kartından NVIDIA'ya geçtim fakat aklımda sorular var. Neredeyse her hafta yeni sürücü geliyor Game Ready diye bunları yüklemek zorunda mıyım? Yüklemessem sorun olur mu? Bir de bunlar WHQL mi?

Kart: 1660 Super.

Yüklersen kartın performansı artar. Yüklemezsen bir şey olmaz ama yüklemeni öneririm.

20 sürüm gerideyim. Pişman değilim. Ne zaman yükseltsem ETS performansımı düşürüyorlar. Scania'nın işi kesin. VOLVO adamdır.

Ekran kartınızın işlemcinizin vb. şeyleri güncel tutmak iyidir hem performansınız artar hem de bazı sıkıntılar yok edilir güncellemenizi tavsiye ederim.

hocam gerçekten ets de hafif kasmalar olmaya başladı. Sürümden mi kaynaklanıyordur?
Güncellemeden önce ve sonra oynamıştım. FPS çok düşmüştü ve sinüs ritminde ilerliyordu. Yani fps düzenli olarak artıp azalıyor. Oyun bir yavaşlıyor bir hızlanıyor. Millet başka oyunları düzgün oynasın diye bizim oyunları rezil ettiler.

Geri
Yukarı